2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego w powiatowych przewozach pasażerskich w 2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego w powiatowych przewozach pasażerskich na terenie powiatu mieleckiego zgodnie z wymaganiami opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ oraz zgodnie z projektem umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 21 Części, w zakresie których Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Wykonawca według swojego wyboru może złożyć ofertę na jedną wybraną cześć, kilka wybranych części lub wszystkie części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które mogą być udzielone jednemu Wykonawcy. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 4 do SWZ. 5. Specyfikację Warunków Zamówienia wraz z załącznikami Zamawiający udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://powiat-mielecki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 6. Bezpośredni link do postępowania: https://powiat-mielecki.logintrade.net/zapytania_email,210684,67497d2717c13237dd26f5e15fbaed24.html
Vorherige Bekanntmachung: 633009-2025
Interne Kennung: WA.272.1.37.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający udostępnia pełną dokumentację postępowania na stronie internetowej prowadzonego postępowania dostępnej pod adresem https://powiat-mielecki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html bezpośredni link do postępowania: https://powiat-mielecki.logintrade.net/zapytania_email,210684,67497d2717c13237dd26f5e15fbaed24.html 2) Ofertę w postępowaniu składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) za pośrednictwem platformy przetargowej dostępnej pod adresem wskazanym w ust. 1. 3) Zamawiający przewiduje zastosowanie w postępowaniu tzw. procedury odwróconej tj. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 Linia nr 103 Dulcza Wielka- Radomyśl Wielki- Mielec
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w powiatowych przewozach pasażerskich o szacunkowej ilości wozokilometrów: 185 800,50. na linii nr: Linia nr 103 Dulcza Wielka- Radomyśl Wielki- Mielec o następującym przebiegu: Dulcza Wielka las - Dulcza Wielka I – Koniec - Dulcza Wielka Cegielnia/Majka - Dulcza Wielka Szkoła - Dulcza Wielka Kościół - Dulcza Wielka Skrz. II - Dulcza Wielka Łęg - Dulcza Wielka Most - Dulcza Wielka Skrzyżowanie I Bajor - Janowiec Szkoła – Janowiec – Żarówka - Dulcza Wielka - Radomyśl Wielki Zdziarzec - Radomyśl Wielki, Cmentarz - Radomyśl Wielki Gimnazjum - Radomyśl Wielki, Dworzec Autobusowy - Radomyśl Wielki - Partynia I - Partynia II - Zgórsko I - Zgórsko V Kapliczka - Podborze szkoła - Podborze sklep - Podborze skrzyżowanie - Zgórsko IV - Zgórsko VI - Zgórsko II - Zgórsko III - Wadowice Górne Skrzyżowanie – Piątkowiec - Piątkowiec Nadleśnictwo - Wola Mielecka Autocentrum - Wola Mielecka I - Wola Mielecka II - M-c Staszica 02 - M-c Dworzec Jagiellończyka 7 - M-c Niepodległości Wiadukt 03 - M-c Niepodległości Plac 05 - M-c Przemysłowa 02 - M-c Wojska Polskiego Rondo 05 - M-c Wojska Polskiego UTA 07 - M-c COP-u 01 M-c COP-u 02 - M-c Wojska Polskiego UTA 08 - M-c Wojska Polskiego Rondo 06 - M-c Przemysłowa 01 - M-c Niepodległości 06 - M-c Niepodległości Wiadukt 04 - M-c Dworzec Jagiellończyka 7 - M-c Staszica 01 - Wola Mielecka II - Wola Mielecka I - Wola Mielecka Autocentrum - Piątkowiec Nadleśnictwo – Piątkowiec - Wadowice Górne Skrzyżowanie -Zgórsko III - Zgórsko II - Zgórsko VI - Zgórsko IV - Podborze skrzyżowanie - Podborze sklep - Podborze szkoła - Zgórsko V Kapliczka - Zgórsko I - Partynia II - Partynia I - Radomyśl Wielki - Radomyśl Wielki, Dworzec Autobusowy - Radomyśl Wielki Gimnazjum - Radomyśl Wielki, Cmentarz - Radomyśl Wielki Zdziarzec - Dulcza Wielka – Żarówka - Janowiec Szkoła – Janowiec - Wólka Dulecka - Dulcza Mała I - Dulcza Mała II (Bukała) - Dulcza Mała Szkoła - Dulcza Mała Skrzyżowanie (Kulpa) - Dulcza Mała – Koniec - Dulcza Mała Skrzyżowanie (Kulpa) -Dulcza Mała Budy - Dulcza Wielka las - Dulcza Wielka I – Koniec - Dulcza Wielka Cegielnia/Majka - Dulcza Wielka Szkoła - Dulcza Wielka Kościół - Dulcza Wielka Skrz. II - Dulcza Wielka Łęg - Dulcza Wielka Most - Dulcza Wielka Skrzyżowanie I Bajor - Dulcza Wielka Most - Dulcza Wielka Łęg - Dulcza Wielka Skrz. II - Dulcza Wielka Kościół - Dulcza Wielka Szkoła - Dulcza Wielka Cegielnia/Majka - Dulcza Wielka I – Koniec - Dulcza Wielka las
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zakłada możliwość zwiększenia lub zmniejszenia planowanej ilości wozokilometrów w związku z koniecznością dokonania korekt tras linii i rozkładów jazdy lub z powodu innych potrzeb Zamawiającego. Zakładane zwiększenie/zmniejszenie planowanych wozokilometrów +/- 20% pierwotnie planowanych wozokilometrów. Przebieg linii i ilość kursów wykonywanych autobusami w trakcie trwania umowy może ulec zmianie, szczególnie w razie wystąpienia okoliczności zewnętrznych np. zamknięcia dróg w związku z ich remontem lub modernizacją. Gwarantowany zakres zamówienia to 80 % pierwotnie planowanych wozokilometrów.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 Linia nr 104 Dąbrówka Wisłocka- Rydzów- Mielec
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w powiatowych przewozach pasażerskich o szacunkowej ilości wozokilometrów: 96 416,40. na linii nr: Linia nr 104 Dąbrówka Wisłocka- Rydzów- Mielec o następującym przebiegu: Dąbrówka Wisłocka Granica - Dąbrówka Wisłocka Szkoła - Dąbrówka Wisłocka Skrzyżowanie - Dąbrówka Wisłocka I - Ruda Smutek - Ruda Kolonia - Ruda Skrzyżowanie - Ruda centrum - Ruda II - Ruda Biesów - Radomyśl Wielki, Dworzec - Ruda Biesów - Ruda II -Ruda centrum -Ruda Skrzyżowanie - Ruda Rysiówka II - Ruda Rysiówka I - Ruda Dolna II - Ruda Dolna I - Rydzów Szkoła - Podleszany Tarnowiec - Podleszany II - Podleszany I (Skrzyżowanie) - Podleszany Szkoła - Podleszany Kapliczka - Podleszany I - Wola Mielecka VI - Wola Mielecka II - M-c Staszica 02 - M-c Dworzec Jagiellończyka 7 - M-c Niepodległości Wiadukt 03 - M-c Niepodległości Plac 05 - M-c Przemysłowa 02 - M-c Wojska Polskiego Rondo 05 - M-c Wojska Polskiego UTA 07 - M-c COP-u 01 M-c COP-u 02- M-c Wojska Polskiego UTA 08 - M-c Wojska Polskiego Rondo 06 - M-c Przemysłowa 01 - M-c Niepodległości 06 - M-c Niepodległości Wiadukt 04 - M-c Dworzec Jagiellończyka 7 - M-c Staszica 01 - Wola Mielecka II - Wola Mielecka VI - Podleszany I - Podleszany Kapliczka - Podleszany Szkoła - Podleszany I (Skrzyżowanie) - Podleszany II - Podleszany Tarnowiec - Rydzów Szkoła - Ruda Dolna I - Ruda Dolna II - Ruda Rysiówka I - Ruda Rysiówka II -Ruda Skrzyżowanie - Ruda centrum - Ruda II - Ruda Biesów - Radomyśl Wielki, Dworzec Autobusowy - Ruda Biesów - Ruda II - Ruda centrum - Ruda Skrzyżowanie - Ruda Kolonia - Ruda Smutek - Dąbrówka Wisłocka I - Dąbrówka Wisłocka Skrzyżowanie - Dąbrówka Wisłocka Szkoła - Dąbrówka Wisłocka Granica
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 Linia nr 105 Dąbie - Radomyśl Wielki – Mielec
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w powiatowych przewozach pasażerskich o szacunkowej ilości wozokilometrów: 83 726,10. na linii nr: Linia nr 105 Dąbie - Radomyśl Wielki – Mielec o następującym przebiegu: Dąbie I - Dąbie II - Dąbie III – Dąbie - Dąbie Wieś - Dąbie Skrzyżowanie - Zdziarzec IV - Zdziarzec III - Zdziarzec II - Zdziarzec I Skrzyżowanie - Radomyśl Wielki Zdziarzec - Radomyśl Wielki, Cmentarz – Radomyśl Wielki Gimnazjum -Radomyśl Wielki, Dworzec Autobusowy - Ruda Biesów - Partynia Wieś - Partynia k/Kościoła - Partynia Szkoła - Partynia Most - Radomyśl Wielki, Dworzec A - Radomyśl Wielki - Partynia I - Partynia II - Zgórsko I - Zgórsko V Kapliczka - Podborze szkoła - Podborze sklep - Podborze skrzyżowanie - Zgórsko IV - Zgórsko VI - Zgórsko II - Zgórsko III - Wadowice Górne Skrzyżowanie – Piątkowiec - Piątkowiec Nadleśnictwo - Wola Mielecka Autocentrum - Wola Mielecka I - Wola Mielecka II - M-c Staszica 02 - M-c Dworzec Jagiellończyka 7 - M-c Niepodległości Wiadukt 03 - M-c Niepodległości Plac 05 - M-c Przemysłowa 02 - M-c Wojska Polskiego Rondo 05 - M-c Wojska Polskiego UTA 07 - M-c COP-u 01 M-c COP-u 02- M-c Wojska Polskiego UTA 08 - M-c Wojska Polskiego Rond0 06 - M-c Przemysłowa 01 - M-c Niepodległości 06 - Niepodległości Wiadukt 04 - M-c Dworzec Jagiellończyka 7 - M-c Staszica 01 - Wola Mielecka II - Wola Mielecka I - Wola Mielecka Autocentrum -Piątkowiec Nadleśnictwo – Piątkowiec - Wadowice Górne Skrzyżowanie - Zgórsko III - Zgórsko II -Zgórsko I - Partynia II - Partynia I - Partynia Most - Partynia Szkoła - Partynia k/Kościoła - Partynia Wieś - Ruda Biesów - Radomyśl Wielki, Dworzec Autobusowy – Radomyśl Wielki Gimnazjum - Radomyśl Wielki, Cmentarz - Zdziarzec I Skrzyżowanie - Zdziarzec II - Zdziarzec III - Zdziarzec IV - Dąbie Skrzyżowanie - Dąbie Wieś – Dąbie - Dąbie III - Dąbie II - Dąbie I
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 Linia nr 106 Dulcza Mała - Pień – Mielec
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w powiatowych przewozach pasażerskich o szacunkowej ilości wozokilometrów: 90 605,90. na linii nr: Linia nr 106 Dulcza Mała - Pień – Mielec o następującym przebiegu: Dulcza Mała – Koniec, Dulcza Mała Skrzyżowanie (Kulpa),Dulcza Mała Szkoła, Dulcza Mała II (Bukała), Dulcza Mała I, Wólka Dulecka, Pień, Pień p. wieś k. Krasoń, Pień Szkoła, Pień Wieś, Pień Szkoła, Pień p. wieś k. Krasoń, Pień, Wólka Dulecka, Radomyśl Wielki Targowica, RW- Gimnazjum, Radomyśl Wielki, Dworzec, Radomyśl Wielki, Partynia I, Partynia II, Zgórsko I, Zgórsko V Kapliczka, Podborze szkoła, Podborze sklep, Podborze skrzyżowanie, Podborze koniec, Grzybów Wieś, Grzybów, Piątkowiec /kier. Grzybów/, Zgórsko II, Zgórsko III, Wadowice Górne Skrzyżowanie, Piątkowiec, Piątkowiec Nadleśnictwo, Wola Mielecka Autocentrum, Wola Mielecka I, Wola Mielecka II,M-c Staszica 02, M-c Dworzec Przesiadkowy Jagiellończyka 7,M-c Niepodległości Wiadukt 03,M-c Niepodległości Plac 05,M-c Przemysłowa 02, M-c Wojska Polskiego Rond0 06, M-c Wojska Polskiego UTA 07, M-c COP-u 01 Mielec COP-u 02, M-c Wojska Polskiego UTA 08, M-c Wojska Polskiego Rond0 06, M-c Przemysłowa 01, M-c Niepodległości 06, M-c Niepodległości Wiadukt 04, M-c Dworzec Przesiadkowy Jagiellończyka 7, M-c Staszica 01, Wola Mielecka II, Wola Mielecka I, Wola Mielecka Autocentrum, Piątkowiec Nadleśnictwo, Piątkowiec, Wadowice Górne Skrzyżowanie, Zgórsko III, Zgórsko II, Piątkowiec /kier. Grzybów/, Grzybów, Grzybów Wieś, Podborze koniec, Podborze skrzyżowanie, Podborze sklep, Podborze szkoła, Zgórsko V Kapliczka, Zgórsko I, Partynia III, Partynia II, Partynia I, Radomyśl Wielki, Radomyśl Wielki, Dworzec, RW-Gimnazjum, Radomyśl Wielki Targowica, Wólka Dulecka, Pień, Pień p. wieś k. Krasoń, Pień Szkoła, Pień Wieś, Pień Szkoła, Pień p. wieś k. Krasoń, Pień, Wólka Dulecka, Dulcza Mała I, Dulcza Mała II (Bukała), Dulcza Mała Szkoła, Dulcza Mała Skrzyżowanie (Kulpa), Dulcza Mała - Koniec
Interne Kennung: Część nr 4