See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: (PU-1469426) Nuotekų valymo įrenginių priežiūros paslaugos Pietų ir Vakarų regionuose
Beschreibung: Pirkimo objektas apima nuotekų valymo įrenginių ir nuotekų valymo sistemų aptarnavimą, tai yra apžiūrą, išvalymą, filtrų valymą bei keitimą, susidariusio nafta užteršto vandens, dumblo, kietųjų nuosėdų ar kitų atliekų išsiurbimą hidrodinaminiu-asenizaciniu automobiliu bei galutinį pavojingų atliekų šalinimą ar perdavimą turinčiam teisę tvarkyti pavojingas atliekas atliekų tvarkytojui.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90481000 Betrieb einer Kläranlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nuotekų valymo įrenginių priežiūros paslaugos Vakarų regione
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 kartus 12 mėn teminui
Los: LOT-0002
Titel: Nuotekų valymo įrenginių priežiūros paslaugos Pietų regione
Interne Kennung: 2
Beschreibung der Optionen: 2 kartus 12 mėn terminui