644554-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reinigungsdienste – Achiziția de servicii de curăţenie a sediilor ONRC, oficiilor registrului comerţului de pe lângă tribunalele teritoriale și birourilor teritoriale ale acestora – 8 loturi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziția de servicii de curăţenie a sediilor ONRC, oficiilor registrului comerţului de pe lângă tribunalele teritoriale și birourilor teritoriale ale acestora – 8 loturi
Beschreibung: Obiectul contractului cadru îl reprezintă serviciile de de curăţenie a sediilor ONRC, oficiilor registrului comerţului de pe lângă tribunalele teritoriale și birourilor teritoriale ale acestora - 8 loturi. LOT 1 - Regiunea N-E - sediile ORCT BC, ORCT BT, ORCT IS, ORCT NT, ORCT SV, ORCT VS; LOT 2 – Regiunea S-E - sediile ORCT BR, ORCT BZ, ORCT CL, ORCT CT, ORCT GL, ORCT IL, ORCT TL, ORCT VN; LOT 3 – Regiunea S Muntenia - Oltenia - sediile ORCT AG, ORCT DB, ORCT DJ, ORCT GJ, ORCT GR, ORCT MH, ORCT OT, ORCT PH, ORCT TR, ORCT VL; LOT 4 - Regiunea V - sediile ORCT AR, ORCT CS, ORCT HD, ORCT TM; LOT 5 – Regiunea N - V - sediile ORCT AB, ORCT BH, ORCT BN, ORCT CJ, ORCT MM, ORCT SM, ORCT SJ; LOT 6 – Regiunea Centru - sediile ORCT BV, ORCT CV, ORCT HR, ORCT MS, ORCT SB; LOT 7 – sediul Oficiului Național al Registrului Comerțului; LOT 8 – sediul ORCTB și ORCT IF. Atribuirea contractelor subsecvente se va face de regulă trimestrial în funcție de necesitățile ONRC și de fondurile alocate cu această destinație. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limita stabilită pentru depunerea ofertelor. Numar zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 20 ( douăzeci) zile.
Interne Kennung: 14942091202608
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - Prestare servicii de curatenie - Regiunea N-E, ORCT BC, ORCT BT, ORCT IS, ORCT NT, ORCT SV, ORCT VS
Beschreibung: Curatenie la sediile Oficiilor Registrului Comertului de pe lânga Tribunalele Bacau, Botosani, Iasi, Neamt, Suceava si Vaslui. Cantitate maxima estimata acord-cadru: servicii de curatenie 24 luni. Cantitate minima estimata acord-cadru: servicii de curatenie, 12 luni.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Los: LOT-0002
Titel: 2 - Prestare servicii de curatenie - Regiunea S-E, ORCT BR, ORCT BZ, ORCT CL, ORCT CT, ORCT GL, ORCT IL, ORCT TL, ORCT VN
Beschreibung: Curatenie la sediile Oficiilor Registrului Comertului de pe lânga Tribunalele Braila, Buzau, Calarasi, Constanta, Galati, Ialomita, Tulcea, Vrancea. Cantitate maxima estimata acord-cadru: servicii de curatenie 24 luni. Cantitate minima estimata acord-cadru: servicii de curatenie, 12 luni
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 - Prestare servicii curatenie - Regiunea S Muntenia - Oltenia, ORCT AG, ORCT DB, ORCT DJ, ORCT GJ, ORCT GR, ORCT MH, ORCT OT, ORCT PH, ORCT TR, ORCT VL
Beschreibung: Curatenie la sediile Oficiilor Registrului Comertului de pe lânga Tribunalele Arges, Dambovita, Dolj, Gorj, Giurgiu, Mehedinti, Olt, Prahova, Teleorman, Valcea. Cantitate maxima estimata acord-cadru: servicii de curatenie 24 luni. Cantitate minima estimata acord-cadru: servicii de curatenie, 12 luni.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 - Prestare servicii curatenie -Regiunea V, ORCT AR, ORCT CS, ORCT HD, ORCT TM
Beschreibung: Curatenie la sediile Oficiilor Registrului Comertului de pe lânga Tribunalele Arad, Caras Severin, Hunedoara, Timis. Cantitate maxima estimata acord-cadru: servicii de curatenie 24 luni. Cantitate minima estimata acord-cadru: servicii de curatenie, 12 luni.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 - Prestare servicii curatenie -Regiunea N - V, ORCT AB, ORCT BH, ORCT BN, ORCT CJ, ORCT MM, ORCT SM, ORCT SJ
Beschreibung: Curatenie la sediile Oficiilor Registrului Comertului de pe langa Tribunalele Alba, Bihor, Bistrita Nasaud, Cluj, Maramures, Satu Mare, Salaj. Cantitate maxima estimata acord-cadru: servicii de curatenie 24 luni. Cantitate minima estimata acord-cadru: servicii de curatenie, 12 luni.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 - Prestare servicii curatenie -Regiunea Centru, ORCT BV, ORCT CV, ORCT HR, ORCT MS, ORCT SB
Beschreibung: Curatenie la sediile Oficiilor Registrului Comertului de pe lânga Tribunalele Brasov, Covasna, Harghita, Mures, Sibiu. Cantitate maxima estimata acord-cadru: servicii de curatenie 24 luni. Cantitate minima estimata acord-cadru: servicii de curatenie, 12 luni.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 - Prestare servicii curatenie -Oficiul Național al Registrului Comerțului- sediul central
Beschreibung: Curatenie la sediul Oficiului National al Registrului Comertului -sediul central. Cantitate maxima estimata acord-cadru: servicii de curatenie 24 luni. Cantitate minima estimata acord-cadru: servicii de curatenie, 12 luni.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8 - Prestare servicii curatenie -ORCTB și ORCT IF
Beschreibung: Curatenie la sediile Oficiilor Registrului Comertului de pe langa Tribunalele Bucuresti si Ilfov. Cantitate maxima estimata acordcadru: servicii de curatenie 24 luni. Cantitate minima estimata acord-cadru: servicii de curatenie, 12 luni.
Interne Kennung: 8