2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitoring van (gedrags-) interventies op het gebied van verkeersveiligheid
Beschreibung: Provincie Gelderland zoekt een opdrachtnemer voor het opzetten, uitvoeren, verwerken en visualiseren van monitoringsonderzoek op het gebied van verkeersveiligheid, met ervaring in gedragsonderzoek. De opdracht start op 1 januari 2026 en heeft een looptijd van twee jaar. Hierna kan nog drie keer met één jaar worden verlengd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75110000 Dienstleistungen der allgemeinen öffentlichen Verwaltung, 75240000 Mit öffentlicher Sicherheit und Ordnung verbundene Dienstleistungen, 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0000
644610-2025 - Mededinging
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Monitoring van (gedrags-) interventies op het gebied van verkeersveiligheid
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 75110000 Algemene overheidsdiensten, 75240000 Diensten voor openbare orde, recht en veiligheid, 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken, 79340000 Reclame- en marketingdiensten, 79342000 Marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000