644629-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten für Industriebauten – 9503 - Vyvedení tepla z EDU pro město Brno - OB04 - Výstavba objektu SVT
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 9503 - Vyvedení tepla z EDU pro město Brno - OB04 - Výstavba objektu SVT
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace stavebního objektu Strojovny vyvedení tepla (SVT) a přímo souvisejících stavebních objektů, realizace stavebních a inženýrských objektů, které jsou důležité z pohledu napojení na technickou a dopravní infrastrukturu, realizace základové konstrukce pro nádrže demineralizované vody a realizace prostupů a průchodek. Dále je předmětem dodávka včetně montáže a uvedení do provozu mostového jeřábu pro zajištění manipulace v rámci objektu SVT a slaboproudého systému objektu SVT včetně připojení na areálové rozvody jednotlivých systémů. Detailní popis předmětu veřejné zakázky je uveden v zadávacích podmínkách.
Interne Kennung: N006/26/V00029710
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213250 Bauarbeiten für Industriebauten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace stavebního objektu strojovny vyvedení tepla (SVT) a přímo souvisejících stavebních objektů, realizace stavebních a inženýrských objektů, které jsou důležité z pohledu napojení na technickou a dopravní infrastrukturu, realizace základové konstrukce pro nádrže demineralizované vody a realizace prostupů a průchodek. Dále je předmětem dodávka včetně montáže a uvedení do provozu mostového jeřábu pro zajištění manipulace v rámci objektu SVT a slaboproudého systému objektu SVT včetně připojení na areálové rozvody jednotlivých systémů. Detailní popis předmětu veřejné zakázky je uveden v zadávacích podmínkách.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podrobný popis je uveden v zadávacích podmínkách v části 3 ZD - Návrh smlouvy vč. Příloh. Zadavatel si vyhrazuje právo na změny v souladu s § 100 odst.1 ZZVZ (zejména změna harmonogramu). Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu dle § 100 odst. 3 ZZVZ spočívající v rozšíření předmětu podle Smlouvy o nové služby nebo stavební práce prostřednictvím jednacího řízení bez uveřejnění.