644638-2026 - Wettbewerb
Polen – Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis – Wykonywanie usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Olkusz
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Olkusz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Olkusz. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Zarządzanie nieruchomościami będącymi własnością Gminy Olkusz, tj: 1) budynki i ich lokale mieszkalne i lokale przeznaczone na najem socjalny, lokale użytkowe o łącznej powierzchni użytkowej lokali 5.907,15 m2 oraz tereny przynależne o powierzchni 14.581,25 m2 (wykaz budynków, ilość lokali i ich powierzchni użytkowej oraz powierzchni przynależnych określa załącznik nr 1 do umowy) 2) budowle ochronne oraz pomieszczenia potencjalnie przeznaczone na budowle ochronne w budynkach wspólnot mieszkaniowych o powierzchni użytkowej 629,13 m2 (wykaz budowli ochronnych i pomieszczeń przeznaczonych na budowle ochronne wraz z ich powierzchnią zawiera załącznik nr 2 do umowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został we wzorze umowy (§3 do §6) oraz pozostałych załącznikach do umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania jest wykonywanie usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Olkusz w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. Zamówienie nie zostało podzielone na części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania techniczne, warunki udziału w postępowaniu oraz opis sposobu przygotowania i oceny ofert zostały szczegółowo określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami, która jest bezpłatnie i bezpośrednio dostępna na platformie zakupowej pod adresem niniejszego postępowania, tj: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1372278
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 70330000 Property management services of real estate on a fee or contract basis
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Oświęcimski (PL21A)
Country: Poland
General information