2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa silników asynchronicznych typu TMF 59-39-4.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest naprawa silników asynchronicznych typu TMF 59-39-4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do Umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Id.240.2481.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Naprawa silników asynchronicznych typu TMF 59-39-4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do Umowy , stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie uprawnienie do skorzystania z prawa opcji, polegającej na wykonaniu przez Wykonawcę prac dodatkowych w naprawie silników, na zasadach opisanych we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Id.240.2481.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50222000 Repair and maintenance services of rolling stock
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: