2. Verfahren
Verfahren
Titel: Collectiebeheersysteem
Beschreibung: Het betreft een Europese Aanbesteding voor de levering en implementatie van een collectiebeheersysteem, inclusief migratie en ondersteuning. De beoogde oplossing moet de bedrijfsfuncties Inwinning, beheer, Beschikbaarstelling en Ontsluiting ondersteunen. 38.000.000 records
Interne Kennung: TN549244
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72311100 Datenkonvertierung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het betreft hier geen splitsing het is 1 perceel 38.000.000 records
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Tijdens de looptijd van de overeenkomst behoudt de aanbestedende dienst zich het recht voor om aanvullende licenties, modules en/of opslagcapaciteit van het collectiebeheersysteem aan te schaffen bij de contractant. Tevens kan aanvullende dienstverlening (zoals extra implementatieondersteuning of gegevensconversies) worden afgenomen, voor zover deze verband houdt met de initiële opdracht.