2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – kozaki oraz półbuty galowe i wyjściowe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – kozaki oraz półbuty galowe i wyjściowe. Przedmiot zamówienia obejmuje 3 zadania. Zadanie nr 1 – Kozaki - 2 000 par Zadanie nr 2 – Półbuty galowe - 4 000 par Zadanie nr 2 – Półbuty wyjściowe - 5 000 par
Interne Kennung: 146/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: - pilna potrzeba realizacji zamówienia oraz konieczność zachowania ciągłości wykonywania dostaw; - braki rozmiarowe w poszczególnych przedmiotach; - bardzo krótki termin na realizację zamówienia; - duże ryzyko przedłużania się procedury z uwagi na zastosowanie środków ochrony prawnej przez Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia, co w znaczący sposób może oddalić w czasie finalną datę zawarcia umowy czyli faktycznego udzielenia zamówienia; - prawdopodobna konieczność dokonania korekty środków finansowych po wyborze najkorzystniejszej oferty celem umożliwienia zawarcia umowy (około 1-1 ,5 miesiąca).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18810000 Schuhwerk, ohne Sport- und Sicherheitsschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Kozaki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – kozaków w ilości 2 000 par
Interne Kennung: Zadanie 1 - Kozaki
Haupteinstufung (cpv): 18815000 Stiefel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 2 000 par kozaków. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Półbuty galowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – półbuty galowe - 4 000 par
Interne Kennung: Zadanie 2 - Półbuty galowe
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 4 000 par półbutów galowych. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Półbuty wyjściowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – półbuty wyjściowe w ilości 5 000 par
Interne Kennung: Zadanie 3 - Półbuty wyjściowe
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 5 000 par półbutów wyjściowych. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).