644714-2026 - Ergebnis
Belgien – Werkzeug – ** GEGUNDE OPDRACHT ** Raamovereenkomst voor het leveren van gereedschappen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ** GEGUNDE OPDRACHT ** Raamovereenkomst voor het leveren van gereedschappen
Beschreibung: Onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst voor het leveren van gereedschappen. Merk op dat de opgegeven waarde van de (winnende) offerte het resultaat is van een prijsbeoordelingsmatrix. De theoretisch maximale waarde van de aanbesteding bedraagt € 9 615 000 (excl. btw).
Interne Kennung: ALL-25-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ** GEGUNDE OPDRACHT ** ALL-25-001: Raamovereenkomst voor het leveren van gereedschappen.
Interne Kennung: 1