644723-2026 - Ergebnis
Estland – Resorbierbare blutstillende Einlagen – Hemostaatilised materjalid
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hemostaatilised materjalid
Beschreibung: Hemostaatiliste materjalide, meditsiiniliste koeliimide ja hemostaatiliste pulbrite ostmine, mis on ette nähtud verejooksu peatamiseks ning erinevate kudede sulgemiseks ja kaitsmiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307562-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Sünteetiline kirurgiline tsüanoakrüülliim koos tarvikutega
Interne Kennung: 307562-0008