2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Bytové domy pro seniory – Nošovice“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr dodavatele novostavby: Bytový objekt – SO01 A Víceúčelový objekt A se třemi podlažími využívá změnu terénu pro bezbariérový vstup do 1 NP in 1 PP 2NP je ukončeno plochou střechou s umístěním fotovoltaických panelů. S ohledem na provoz jsou jednotlivé úrovně propojeny výtahem a schodištěm. Bytový objekt – SO01 B Bytový objekt B je jednopodlažní, nepodsklepený s retenční extenzivní zelenou plochou střechou. Objekt je tvořen dvěma křídly tvořící písmeno L. Půdorysná stopa tak organicky reaguje na vodoteč Osiník a vytváří vnitřní polouzavřený prostor. Zadní „terasová„fasáda je rytmizována přetaženými dělícími stěnami v tm oranžovém provedení Ve střední části ve spojení obou půdorysných hmot u výstupu na přilehlý pozemek je navrženo oddechové místo překryté typovými biometrickými pergolami. SO01 A Bytový objekt „A“ - novostavba 1A.01 ASR + SKŘ + PBŘ 1A.02 Výrobky 1A.03 Výtah 1A.04 Elektroinstalace A 1A.05 Zdravotechnické instalace 1A.06 Vytápění 1A.07 Vzduchotechnika SO01 B Bytový objekt „B“ – novostavba 1B.01 ASR + SKŘ + PBŘ 1B.02 Výrobky 1B.03 Elektroinstalace B 1B.04 Zdravotechnické instalace 1B.05 Vytápění 1B.06 Vzduchotechnika SO01 C Kryté garážové stání „C“ – novostavba 1C.01 ASR + SKŘ + PBŘ 1C.02 Výrobky 1C.03 Elektroinstalace C SO02 Zpevněné plochy 0 Zpevněné plochy – společné A1 Zpevněné plochy – komunikace – veřejná část komunikace A2 Zpevněné plochy – komunikace – neveřejná část komunikace B Zpevněné plochy chodníky zámková dlažba C Zpevněné plochy chodníky – mlátová stezka drenážní D1 Parkovací stání – nekryté – Nově vybudovaná parkoviště - 8 stání z toho 2 x invalidní D2 Parkovací stání – kryté (SO01 C) - Nově vybudovaná parkoviště - 12 stání z toho 2 x invalidní E Nová zeleň, mulčovací kůry, výsadbu nových stromů F0 Pohledová ŽB opěrná stěna pohledový beton u rampy – chodníku F1 Opěrná stěna – garážové stání F1A Drátěné oplocení F2 Pohledová ŽB opěrná stěna pohledový beton u parkoviště F2A Oplocení z tahokovu F3 Terénní schodiště , monol. ŽB F4 Terénní schodiště , monol. ŽB G1 Pěší lávka ocelová – přemostění přes potok G2 Pěší lávka ocelová – přemostění přes potok H Mobiliář – venkovní posezení SO03 Inženýrské sítě 1A Přípojka splaškové kanalizace 1B Splašková kanalizace areálová – výtlak 1C Splašková kanalizace areálová gravitační 2 Dešťová kanalizace areálová 3 Přípojka vody 4 Areálové podzemní vedení NN 5 Areálové venkovní osvětlení 6 Elektromobilita 7 Fotovoltaika
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Obec Nošovice