See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku i innego sprzętu niezbędnego do pracy w oddziałach szpitalnych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji
Beschreibung: Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku i innego sprzętu niezbędnego do pracy w oddziałach szpitalnych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji
Vorherige Bekanntmachung: 697116-2025
Interne Kennung: 3/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141620 Sanitätspacks
5. Los
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr 56: AKCESORIA DO POSIADANEGO APARATU Oxylog 3000 firmy Draeger
Beschreibung: Zadanie nr 56: AKCESORIA DO POSIADANEGO APARATU Oxylog 3000 firmy Draeger
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr 57: AKCESORIA DO RESPIRATORA BELLAVISTA
Beschreibung: Zadanie nr 57: AKCESORIA DO RESPIRATORA BELLAVISTA
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 58: UKŁAD ODDECHOWY DO RESPIRATORÓW Philips Trillogy i Nihon Kohden NKV 330
Beschreibung: Zadanie nr 58: UKŁAD ODDECHOWY DO RESPIRATORÓW Philips Trillogy i Nihon Kohden NKV 330
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 59: WIELORAZOWE CZUJNIKI SATURACJI DLA NIEMOWLĄT
Beschreibung: Zadanie nr 59: WIELORAZOWE CZUJNIKI SATURACJI DLA NIEMOWLĄT
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 60: TAŚMY I SIATKI DO ZABIEGÓW GINEKOLOGICZNO-UROLOGICZNYCH
Beschreibung: Zadanie nr 60: TAŚMY I SIATKI DO ZABIEGÓW GINEKOLOGICZNO-UROLOGICZNYCH
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr 61: SZCZOTKI DO CZYSZCZENIA ENDOSKOPÓW
Beschreibung: Zadanie nr 61: SZCZOTKI DO CZYSZCZENIA ENDOSKOPÓW
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie nr 62: ZESTAW DO OPASKOWANIA ŻYLAKÓW PRZEŁYKU
Beschreibung: Zadanie nr 62: ZESTAW DO OPASKOWANIA ŻYLAKÓW PRZEŁYKU
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr 63: PĘTLE DO POLIPEKTOMII
Beschreibung: Zadanie nr 63: PĘTLE DO POLIPEKTOMII
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie nr 64: KLIPSOWNICA HEMOSTATYCZNA
Beschreibung: Zadanie nr 64: KLIPSOWNICA HEMOSTATYCZNA