2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vienreizlietojamo ierīču, darba apģērbu un operāciju lauka veļas piegāde
Beschreibung: Vienreizlietojamo ierīču, darba apģērbu un operāciju lauka veļas piegāde
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte