644813-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Sukcesywne dostawy produktów leczniczych przeznaczonych do bieżącej farmakoterapii szpitalnej, wyrobów medycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów leczniczych przeznaczonych do bieżącej farmakoterapii szpitalnej, wyrobów medycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych przeznaczonych do bieżącej farmakoterapii szpitalnej, wyrobów medycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie na warunkach w asortymencie i ilościach określonych w ust. 3.3 SWZ z podziałem na 88 Pakietów – części
Interne Kennung: DZ-751-78/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33651520 Immunglobuline, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 24322220 Ethanol, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33615100 Insulin, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33692800 Dialyselösungen
5. Los
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 2
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 3
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 4
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 5
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 6
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 7
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 8
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 9
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 10
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 11
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 12
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 13
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 14
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 15
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 16
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 17
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 18
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 19
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Różne urządzenia i produkty medyczne
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 21
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 22
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 23
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 24
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 25
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Immunoglobuliny
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 27
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 28
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 29
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 30
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 31
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 32
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 33
Beschreibung: Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 34
Beschreibung: Etanol (Wyrób medyczny)
Haupteinstufung (cpv): 24322220 Ethanol
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 35
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 36
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 37
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 38
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 39
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 40
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 41
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 42
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 43
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 44
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 45
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 46
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 47
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 48
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 49
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 50
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 51
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 52
Beschreibung: Płyny dożylne /żywienie pozajelitowe/dojelitowe
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 53
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 54
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 55
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 56
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet nr 57
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet nr 58
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 59
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet nr 60
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 61
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet nr 62
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet nr 63
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet nr 64
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 65
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet nr 66
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet nr 67
Beschreibung: Insuliny
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet nr 68
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet nr 69
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet nr 70
Beschreibung: Odczynniki kontrastowe
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet nr 71
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet nr 72
Beschreibung: Roztwory do dializ
Haupteinstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet nr 73
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet nr 74
Beschreibung: Różne urządzenia i produkty medyczne (surowce farmaceutyczne)
Los: LOT-0097
Titel: Pakiet nr 75
Beschreibung: Środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet nr 76
Los: LOT-0099
Titel: Pakiet nr 77
Los: LOT-0100
Titel: Pakiet nr 78
Los: LOT-0101
Titel: Pakiet nr 79
Los: LOT-0102
Titel: Pakiet nr 80
Los: LOT-0103
Titel: Pakiet nr 81
Los: LOT-0104
Titel: Pakiet nr 82
Los: LOT-0105
Titel: Pakiet nr 83
Los: LOT-0106
Titel: Pakiet nr 84
Los: LOT-0107
Titel: Pakiet nr 85
Los: LOT-0108
Titel: Pakiet nr 86
Los: LOT-0109
Titel: Pakiet nr 87
Los: LOT-0110
Titel: Pakiet nr 88