2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kāpurķēžu pašgājēja-iekrāvēja piegāde ar lietotā kāpurķēžu pašgājēja-iekrāvēja ieskaitu
Beschreibung: Kāpurķēžu pašgājēja-iekrāvēja piegāde ar lietotā kāpurķēžu pašgājēja-iekrāvēja ieskaitu
Interne Kennung: GEKO 2026/08/04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: GEKO 2026/08/04
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 16700000 Tractors
5. Lot
Lot: LOT-0000