644840-2026 - Wettbewerb
Polen – Teile für Förderer – Dostawy części zamiennych do zgarniaczy płytkowych zanieczyszczeń przenośników taśmowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy części zamiennych do zgarniaczy płytkowych zanieczyszczeń przenośników taśmowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 496654-2026
Interne Kennung: PZP/ASA/00409/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie zostało ujęte w okresowym ogłoszeniu informacyjnym o planowanych zamówieniach publicznych pod numerem: 496654-2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1-ZGARNIACZE typu MAS 830 NG1
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2-ZGARNIACZE typu HOSCH
Interne Kennung: Część nr 2
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 496654-2026
Internal identifier: PZP/ASA/00409/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42419800 Parts of conveyors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2-ZGARNIACZE typu HOSCH
Internal identifier: Część nr 2