2. Verfahren
Verfahren
Titel: WGA-eigenrisicodragerverzekering Gemeente Lansingerland
Beschreibung: WGA-eigenrisicodragerverzekering Gemeente Lansingerland De verzekeringsovereenkomst dient in te gaan op 1 januari 2026 en een looptijd van drie (3) jaar te hebben. Na deze initiële verzekeringstermijn is er sprake van een doorlopende, wederzijdse verlengingsmogelijkheid van telkens 1 (een) of telkens drie (3) jaar, met inachtneming van het bepaalde in het Programma van Eisen. De maximale looptijd van de verzekering, inclusief verlengingen is negen (9) jaar. De gehanteerde opzegtermijnen zijn opgenomen in het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: WGA-eigenrisicodragerverzekering
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De verzekeringsovereenkomst dient in te gaan op 1 januari 2026 en een looptijd van drie (3) jaar te hebben. Na deze initiële verzekeringstermijn is er sprake van een doorlopende, wederzijdse verlengingsmogelijkheid van telkens 1 (een) of telkens drie (3) jaar, met inachtneming van het bepaalde in het Programma van Eisen. De maximale looptijd van de verzekering, inclusief verlengingen is negen (9) jaar. De gehanteerde opzegtermijnen zijn opgenomen in het Programma van Eisen.