2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW GŁĘBOKO MROŻONYCH NA RZECZ 24 WOG W GIŻYCKU NA 2027 ROK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów głęboko mrożonych dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku, w 2027 r. 2. Przedmiot zamówienia winien być dostarczony w ilościach wskazanych w zestawieniu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 68/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW GŁĘBOKO MROŻONYCH DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO NA 2027 R
Beschreibung: DOSTAWA PRODUKTÓW GŁĘBOKO MROŻONYCH DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO NA 2027 R. Miejsca dostaw: Orzysz, Bemowo - Piskie, Węgorzewo, Gołdap i Giżycko. Szczegóły o zamówieniu dostępne są w załącznikach do SWZ, w szczególności- opis przedmiotu zamówienia, zestawienie cenowe oraz we wzorze umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia w ramach opcji w okresie obowiązywania umowy, poprzez rozszerzenie zamówienia podstawowego o dodatkowe zamówienie opcjonalne. Ilości wskazane zostały w załączniku – zestawienie cenowe – do niniejszej SWZ. Zamawiający skorzysta z tego prawa w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówienia objętego prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego.