2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vieglo automašīnu un vieglo kravas -pasažieru furgonu pilna servisa noma Gulbenes novada pašvaldības vajadzībām
Beschreibung: Vieglo automašīnu un vieglo kravas -pasažieru furgonu pilna servisa noma Gulbenes novada pašvaldības vajadzībām
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen