644899-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke – Ultrasonografický prístroj pre spoločné bioptické centrum UNM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ultrasonografický prístroj pre spoločné bioptické centrum UNM
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka ultrasonografického prístroja pre spoločné bioptické centrum UNM vrátane dopravy na miesto určenia, inštalácie, uvedenia do prevádzky, odskúšania funkčnosti a prevádzkyschopnosti dodaného prístroja, návodov na obsluhu v slovenskom/českom jazyku, kompletnej užívateľskej dokumentácie v slovenskom/českom jazyku, potrebnej servisnej technickej dokumentácie, zaškolenia zamestnancov užívateľa do obsluhy a zabezpečenia záručného servisu, vrátane povinných preventívnych prehliadok a kontrol, ktoré sú stanovené právnymi predpismi a výrobcom pre ponúkaný prístroj pre potreby spoločného bioptického centra UNM. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 47/VS/OVO/06/25/Ko
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 80561000 Ausbildung in Gesundheitsschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück