644939-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Świadczenie kompleksowej usługi sprzedaży, przesyłu i dystrybucji ciepła miejską siecią ciepłowniczą na potrzeby nieruchomości (99 węzłów) Gminy Wrocław położonych we Wrocławiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie kompleksowej usługi sprzedaży, przesyłu i dystrybucji ciepła miejską siecią ciepłowniczą na potrzeby nieruchomości (99 węzłów) Gminy Wrocław położonych we Wrocławiu
BeschreibungŚwiadczenie kompleksowej usługi sprzedaży, przesyłu i dystrybucji ciepła miejską siecią ciepłowniczą na potrzeby nieruchomości (99 węzłów) Gminy Wrocław położonych we Wrocławiu. Szczegółowe obowiązki stron określają projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 3 do SWZ
Interne KennungWM/SZP/PN/108/2025/G
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW prowadzonym uprzednio postępowaniu przetargowym nie złożono żadnej oferty. Ze względu na konieczność zapewnienia ciągłości dostaw ciepła i ciepłej wody użytkowej do budynków Gminy Wrocław wymagana jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Brak zapewnienia ciągłości dostaw ciepła i ciepłej wody użytkowej do wskazanych budynków może doprowadzić do naruszenia interesu publicznego, czyli dużych strat materialnych oraz może spowodować zagrożenie dla życia lub zdrowia mieszkańców. Specyfika przedmiotu zamówienia przemawia za koniecznością zapewnienia ciągłego świadczenia tego typu usług, ponieważ przemawia za tym interes publiczny
Zentrale Elemente des VerfahrensW związku z zastosowaniem przez Zamawiającego w niniejszym postępowaniu tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65400000 Andere Energieversorgungsquellen
5. Los
LosLOT-0001