64496-2024 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes und zugehörige Leistungen – Vrijwillige transparantie - Dienstverlening verpakken en verzenden t.b.v. bevolkingsonderzoek
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie - Dienstverlening verpakken en verzenden t.b.v. bevolkingsonderzoek
Beschreibung: In Nederland bestaat momenteel geen gestructureerde nationale aanpak voor de vroege detectie van hart- en vaatziekten, chronische nierziekten en diabetes type 2 in de algemene bevolking. Check@Home (dcvalliance.nl) is een initiatief van de Dutch CardioVascular Alliance, de Hartstichting, de Nierstichting en het Diabetes Fonds, om hier invulling aan te geven. Dit onderzoek wordt op IT gebied begeleidt door de firma Topicus b.v., een partner in het consortium Check@Home. In dit onderzoek worden personen in vier regio’s in Nederland gevraagd deel te nemen. Dit betreft 160.000 mensen in de leeftijdscategorie 50-75 jaar. Deze mensen ontvangen per post een informatiepakket met verschillende medische thuistesten. De geschatte einddatum voor deze opdracht is juni 2027 en bestaat uit 4 fases met een geplande start voor de eerste regio: Q2 2024, de tweede regio: Q2 2025, de derde regio: Q1 2026 en de vierde regio: Q4 2026. UMC is voornemens de opdracht te gunnen aan DaklaPack Europe B.V. wegens het ontbreken van mededinging op technische gronden. Geen andere leverancier kan voldoen aan de functioneel-technische eisen en de gestelde relevante randvoorwaarden te leveren op basis van de Algemene inkoopvoorwaarden van UMC. De verdere motivatie vindt u in Mercell in het bijgevoegde document.
Interne Kennung: T67126
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79920000 Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes und zugehörige Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79921000 Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 160 000