2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług komunalnych polegających na zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w okresie od dnia podpisania umowy do 30 kwietnia 2026 r.
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonywanie usług komunalnych polegających na zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 30 kwietnia 2026 r. z zastrzeżeniem, że dyżur w ramach „Akcji zima” utrzymywany jest do dnia 31 marca 2026 r. Zimowe utrzymanie dróg (Akcja Zima, AZ) – wg wykazu standardu zimowego utrzymania określonego w Załączniku A.1 do niniejszego opisu przedmiotu zamówienia. Zimowe utrzymanie dróg polega na odśnieżaniu i usuwaniu skutków gołoledzi z pasa drogowego dróg gminnych i powiatowych w granicach administracyjnych miasta (jezdnie, chodniki, parkingi, zatoki autobusowe, place, tereny wokół przystanków autobusowych i wiat rowerowych). Do zimowego utrzymania dróg zalicza się także utrzymanie całodobowego dyżuru gotowości „Akcji Zima”. W czasie, kiedy nie ma konieczności wyjazdu samochodów w trasę Wykonawca zobowiązany jest do pełnienia dyżurów zimowych szczególnie w niedziele i święta 4 godz. od dnia podpisania umowy do dnia 31.03.2026 r., podczas, których można będzie w razie potrzeby nawiązać łączność telefoniczną oraz w przypadkach nagłych rozpocząć akcję zimowego utrzymania dróg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: FZP.271.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wykonanie usług komunalnych polegających na zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w okresie od dnia podpisania umowy do 30 kwietnia 2026 r
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie usług komunalnych polegających na zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w okresie od dnia podpisania umowy do 30 kwietnia 2026 r
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonywanie usług komunalnych w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 30 kwietnia 2026 r. z zastrzeżeniem, że dyżur w ramach „Akcji zima” utrzymywany jest do dnia 31 marca 2026 r., polegających na zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta i gminy Murowana Goślina. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia na platformie zakupowej - https://platformazakupowa.pl/transakcja/1166344
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90630000 Glatteisbeseitigung, 34927100 Auftausalz