2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie systemu do elektronicznego obiegu dokumentacji i automatyzacji procesów biznesowych (SEOD) dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie systemu do elektronicznego obiegu dokumentacji i automatyzacji procesów biznesowych (SEOD) dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu, wg określenia zawartego w treści SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 680633-2025
Interne Kennung: W.Sz.Z:TZ-280-102/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001