64499-2026 - Ergebnis
Tschechien – Überwachungsdienste – Služby související s dozorem expozic a výstav
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSlužby související s dozorem expozic a výstav
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování služeb dozoru kustodů (dále rovněž jen „dozor“) na stálých expozicích a výstavách ve čtyřech objektech Moravského zemského muzea (MZM) (dále rovněž jen „stálé expozice a výstavy“). Předmětem této veřejné zakázky je dále rovněž poskytování služeb dozoru kustodů na ad hoc akcích pořádaných MZM v objektech MZM v průběhu trvání této veřejné zakázky, tj. např. dozor v rámci ad hoc pořádaných výstav a expozic, vernisáží, muzejních nocí nebo v rámci významnějších divadelních představení apod. (dále jen „ad hoc akce“).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79714000 Überwachungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79715000 Streifendienste, 98112000 Dienstleistungen von Berufsverbänden, 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten, 79622000 Überlassung von Haushaltshilfen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel na tomto místě informuje dodavatele, že může být zadavatelem uplatněna vyhrazená změna závazku ze smlouvy na realizaci veřejné zakázky, a to v souladu s § 100 odst. 1 zákona. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny v rozsahu předmětu plnění (snížení či rozšíření předmětu plnění) následujícím způsobem: 1. Možnost snížení celkového rozsahu plnění (v případě stálých expozic a výstav a v případě ad hoc akcí) z provozních důvodů a potřeb MZM v maximálním rozsahu 30 % oproti původně předpokládanému celkovému rozsahu plnění a možnost zvýšení celkového rozsahu plnění (v případě stálých expozic a výstav a v případě ad hoc akcí) v maximálním rozsahu 30 % oproti původně předpokládanému celkovému rozsahu plnění. Snížení/zvýšení rozsahu plnění je v každém roce plnění omezeno 30% z celkového předpokládaného rozsahu plnění za 1 rok. 2. Možnost snížení rozsahu plnění dozoru v rámci stálých expozic a výstav, a to v případě dlouhodobého uzavření (uzavření delší než 1 měsíc v celku) některého objektu/některých objektů stálých expozic a výstav z objektivních důvodů (z důvodu rekonstrukce budovy, z důvodu epidemie, apod), a to v rozsahu a to v rozsahu maximálně 25 % z předpokládaného rozsahu plnění v rámci stálých expozic a výstav za celou dobu plnění této smlouvy. Snížení rozsahu plnění dle této výhrady se nezapočítává do rozsahu obecné možnosti snížení rozsahu plnění vyhrazeného výše v bodě 1 (30 % snížení). Vyhrazená změna závazku je obsažena v článku II. odst. 2 a 3 smlouvy. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny výše hodinové sazby, a to následujícím způsobem: Hodinová sazba může být od 1. 1. 2028 každoročně upravena na základě inflační doložky sjednané v článku IV, odst. 5 smlouvy. Zadavatel (dále též objednatel) si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje možnost provést změnu v osobě dodavatele (dále též poskytovatel) v průběhu plnění smlouvy, pokud bude naplněna některá z podmínek pro ukončení smluvního vztahu ze strany objednatele dle v čl. XI. smlouvy nebo pokud poskytovatel odstoupí od smlouvy nebo zanikne bez právního nástupce. Změna poskytovatele bude provedena formou ukončení smlouvy a uzavření nové smlouvy. Objednatel si pro takový případ vyhrazuje možnost uzavřít smlouvu na realizaci veřejné zakázky s poskytovatelem, jehož nabídka podaná do této veřejné zakázky (dále jen „Původní zadávací řízení“) se umístila jako další v pořadí v rámci provedeného hodnocení, a to při zachování stejných podmínek, které tento dodavatel uvedl v nabídce. Cena za realizaci veřejné zakázky bude stanovena dle nabídky takového dodavatele podané v Původním zadávacím řízení. Nový poskytovatel musí splňovat kritéria kvalifikace stanovená v zadávací dokumentaci Původního zadávacího řízení a musí splnit další podmínky na uzavření smlouvy stanovené v zadávací dokumentaci Původního zadávacího řízení ve smyslu § 104 ZZVZ, pokud jsou s ohledem na předmět plnění stále relevantní. Popsanou možnost změny v osobě poskytovatele může objednatel uplatnit i opakovaně.