645002-2026 - Wettbewerb
Belgien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Raamovereenkomst dranken
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst dranken
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Raamovereenkomst dranken. Toelichting: Voorwerp van deze leveringen: Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van koude dranken. Deze raamovereenkomst omvat de aankoop en levering van koude dranken voor alle campussen van Katholieke Hogeschool VIVES Zuid & Katholieke Hogeschool VIVES Noord. Katholieke Hogeschool VIVES Zuid & Katholieke Hogeschool VIVES Noord wensen binnen deze raamovereenkomst kwalitatieve (wel- & niet-)alcoholische dranken aan te kopen, op afroep, bij één leverancier. Deze raamovereenkomst heeft tot doel een continu en flexibel aanbod te waarborgen voor gebruik binnen de dagelijkse werking, evenals voor evenementen en representatieve activiteiten. Leveringsplaatsen: De goederen dienen geleverd te worden op verschillende locaties. Op het moment van publicatie van de opdracht is dit de lijst van leveradressen: Verschillende gebouwen van campussen VIVES Zuid: - Campus Kortrijk; Doorniksesteenweg 145, 8500 Kortrijk - Campus Roeselare; Wilgenstraat 32, 8800 Roeselare - Campus Torhout; Sint-Jozefstraat 1, 8820 Torhout Verschillende gebouwen van campussen VIVES Noord: - campus Brugge station; Spoorwegstraat 12, 8200 Brugge - Campus Brugge; Xaverianenstraat 10, 8200 Brugge - Campus Oostende station; Lijndraaiersstraat 60, 8400 Oostende - Campus Oostende VLOC; Nieuwpoortsesteenweg 945C, 8400 Oostende De leveringsadressen en -plaatsen kunnen wijzigen gedurende de looptijd van het contract.
Interne Kennung: PPP0CW-1635/6169/2026/066
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/066_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke, 15982000 Erfrischungsgetränke, 15961000 Bier, 15981000 Mineralwasser, 15981400 Aromatisiertes Mineralwasser, 15910000 Destillierte alkoholische Getränke
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst dranken
Internal identifier: PPP0CW-1635/6169/2026/066
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026/066_1
Additional classification (cpv): 15980000 Non-alcoholic beverages, 15982000 Soft drinks, 15961000 Beer, 15981000 Mineral water, 15981400 Flavoured mineral waters, 15910000 Distilled alcoholic beverages