See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Organizacja i realizacja dwudniowych szkoleń stacjonarnych (8 części)”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja dwudniowych szkoleń stacjonarnych (8 części).
Vorherige Bekanntmachung: 407258-2025
Interne Kennung: MC-ZU/KBCH/351-34/2025 PN/U/S
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Przemoc domowa – rozpoznanie i interwencja”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Przemoc domowa – rozpoznanie i interwencja”.
Interne Kennung: Część 1 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Przemoc domowa – rozpoznanie i interwencja”.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Stres, emocje i trudne sytuacje w zespole. Wypalenie zawodowe – kadra zarządzająca”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Stres, emocje i trudne sytuacje w zespole. Wypalenie zawodowe – kadra zarządzająca”.
Interne Kennung: Część 2 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Stres, emocje i trudne sytuacje w zespole. Wypalenie zawodowe – kadra zarządzająca”.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Bezpieczeństwo pracownika pomocy społecznej. Podstawy samoobrony. Sposoby radzenia sobie ze stresem”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Bezpieczeństwo pracownika pomocy społecznej. Podstawy samoobrony. Sposoby radzenia sobie ze stresem”.
Interne Kennung: Część 3 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Bezpieczeństwo pracownika pomocy społecznej. Podstawy samoobrony. Sposoby radzenia sobie ze stresem”.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak prowadzić rozmowę z klientami pomocy społecznej. Psychologia stresu: zrozumienie mechanizmów i praktyczne metody radzenia sobie z obciążeniami”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak prowadzić rozmowę z klientami pomocy społecznej. Psychologia stresu: zrozumienie mechanizmów i praktyczne metody radzenia sobie z obciążeniami”.
Interne Kennung: Część 4 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak prowadzić rozmowę z klientami pomocy społecznej. Psychologia stresu: zrozumienie mechanizmów i praktyczne metody radzenia sobie z obciążeniami”.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca socjalna z osobą w kryzysie psychicznym. Dialog motywujący”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca socjalna z osobą w kryzysie psychicznym. Dialog motywujący”.
Interne Kennung: Część 5 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca socjalna z osobą w kryzysie psychicznym. Dialog motywujący”.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Sposoby radzenia sobie z trudnym i agresywnym klientem. Praca i komunikacja z osobą z zaburzeniami psychicznymi”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Sposoby radzenia sobie z trudnym i agresywnym klientem. Praca i komunikacja z osobą z zaburzeniami psychicznymi”.
Interne Kennung: Część 6 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Sposoby radzenia sobie z trudnym i agresywnym klientem. Praca i komunikacja z osobą z zaburzeniami psychicznymi”.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Przemoc rówieśnicza – przyczyny, skutki, sposoby przeciwdziałania. Pierwsza pomoc emocjonalna - jak rozmawiać z dzieckiem w kryzysie?”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Przemoc rówieśnicza – przyczyny, skutki, sposoby przeciwdziałania. Pierwsza pomoc emocjonalna - jak rozmawiać z dzieckiem w kryzysie?”.
Interne Kennung: Część 7 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Przemoc rówieśnicza – przyczyny, skutki, sposoby przeciwdziałania. Pierwsza pomoc emocjonalna - jak rozmawiać z dzieckiem w kryzysie?”.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z trudną młodzieżą – skuteczne rozwiązywanie problemów. Metody dialogu motywującego – praca z nastolatkiem sprawiającym trudności wychowawcze”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z trudną młodzieżą – skuteczne rozwiązywanie problemów. Metody dialogu motywującego – praca z nastolatkiem sprawiającym trudności wychowawcze”.
Interne Kennung: Część 8 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z trudną młodzieżą – skuteczne rozwiązywanie problemów. Metody dialogu motywującego – praca z nastolatkiem sprawiającym trudności wychowawcze”.