See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przesiewanie i kruszenie węgla w TAURON Wytwarzanie Spółka Akcyjna – Oddział Elektrownia Siersza w Trzebini
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przesiewanie i kruszenie węgla w TAURON Wytwarzanie Spółka Akcyjna – Oddział Elektrownia Siersza w Trzebini. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: PZP/TW/08301/2022
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98390000 Andere Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w SWZ.