See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Trauku mazgātavas būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīcā” ēkā ar kadastra apzīmējumu Nr.56010021214009
Beschreibung: Trauku mazgātavas būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīcā” ēkā ar kadastra apzīmējumu Nr.56010021214009
Interne Kennung: JRS 2025/30K/P
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001