See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu w ramach projektu pn. „Wsparcie ogólnodostępnych szkół i placówek systemu oświaty powiatu pilskiego w prowadzeniu skutecznej edukacji włączającej”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu w ramach projektu pn. „Wsparcie ogólnodostępnych szkół i placówek systemu oświaty powiatu pilskiego w prowadzeniu skutecznej edukacji włączającej”. 2. Zamawiający dzieli przedmiot zamówienia na cztery części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub dwie lub trzy lub cztery części zamówienia. 2.1. Pierwsza cześć zamówienia obejmuje dostawę monitora interaktywnego dla Zespołu Szkół w Łobżenicy. Opis przedmiotu zamówienia na pierwszą część zamówienia zawiera Załącznik nr 3.1. do SWZ. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Zespołu Szkół w Łobżenicy, ul. Złotowska 15, 89-310 Łobżenica. Dostawa przedmiotu zamówienia na koszt Wykonawcy. Wykonawca zobowiązuje się ponieść koszty transportu, rozładunku i ubezpieczenia do chwili odbioru. 2.2. Druga część zamówienia obejmuje dostawę monitora interaktywnego oraz podstawy mobilnej do monitora interaktywnego dla Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile. Opis przedmiotu zamówienia na drugą część zamówienia zawiera Załącznik nr 3.2. do SWZ. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile, ul. Sikorskiego 73, 64-920 Piła. Dostawa przedmiotu zamówienia na koszt Wykonawcy. Wykonawca zobowiązuje się ponieść koszty transportu, rozładunku i ubezpieczenia do chwili odbioru. 2.3. Trzecia część zamówienia obejmuje dostawę drukarki 3D dla Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile. Opis przedmiotu zamówienia na trzecią część zamówienia zawiera Załącznik nr 3.3. do SWZ. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile, ul. Sikorskiego 73, 64-920 Piła. Dostawa przedmiotu zamówienia na koszt Wykonawcy. Wykonawca zobowiązuje się ponieść koszty transportu, rozładunku i ubezpieczenia do chwili odbioru. 2.4. Czwarta część zamówienia obejmuje dostawę 2 monitorów interaktywnych oraz podstaw mobilnych dla Zespołu Szkół Budowlanych w Pile. Opis przedmiotu zamówienia na czwartą część zamówienia zawiera Załącznik nr 3.4. do SWZ. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Zespołu Szkół Budowlanych w Pile, ul. Kilińskiego 16, 64-920 Piła. Dostawa przedmiotu zamówienia na koszt Wykonawcy. Wykonawca zobowiązuje się ponieść koszty transportu, rozładunku i ubezpieczenia do chwili odbioru. 3. Określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dla części pierwszej zamówienia – Załącznik nr 3.1. do SWZ, dla części drugiej zamówienia – Załącznik nr 3.2. do SWZ, dla części trzeciej zamówienia – Załącznik nr 3.3. do SWZ, dla części czwartej zamówienia – Załącznik nr 3.4. do SWZ, wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia są wymaganiami minimalnymi. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przedmiotu zamówienia o lepszych parametrach. 4. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany i nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, musi spełniać wymogi Zamawiającego określone w Załączniku nr 3 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi być sprawny technicznie, kompletny i gotowy do pracy. Do dostarczonego sprzętu muszą być dołączone stosowne dokumenty/certyfikaty świadczące o spełnieniu wszystkich stosownych norm i wytycznych, których w/w przedmiot zamówienia powinien spełniać przed dopuszczeniem go do użytkowania oraz karty gwarancyjne, instrukcje obsługi w języku polskim – jeśli sprzęt je posiada. 5. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy PZP Zamawiający dopuszcza równoważne normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych. 6. Wykonawca bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wszelkie naruszenia prawa i szkody, które mogą zaistnieć w związku z realizacją zamówienia.
Interne Kennung: WZP.272.29.2025.III
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pierwsza część zamówienia
Beschreibung: Pierwsza cześć zamówienia obejmuje dostawę monitora interaktywnego dla Zespołu Szkół w Łobżenicy. Opis przedmiotu zamówienia na pierwszą część zamówienia zawiera Załącznik nr 3.1. do SWZ. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Zespołu Szkół w Łobżenicy, ul. Złotowska 15, 89-310 Łobżenica. Dostawa przedmiotu zamówienia na koszt Wykonawcy. Wykonawca zobowiązuje się ponieść koszty transportu, rozładunku i ubezpieczenia do chwili odbioru.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30232000 Peripheriegeräte
Los: LOT-0002
Titel: Druga część zamówienia
Beschreibung: Druga część zamówienia obejmuje dostawę monitora interaktywnego oraz podstawy mobilnej do monitora interaktywnego dla Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile. Opis przedmiotu zamówienia na drugą część zamówienia zawiera Załącznik nr 3.2. do SWZ. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile, ul. Sikorskiego 73, 64-920 Piła. Dostawa przedmiotu zamówienia na koszt Wykonawcy. Wykonawca zobowiązuje się ponieść koszty transportu, rozładunku i ubezpieczenia do chwili odbioru.
Los: LOT-0003
Titel: Trzecia część zamówienia
Beschreibung: Trzecia część zamówienia obejmuje dostawę drukarki 3D dla Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile. Opis przedmiotu zamówienia na trzecią część zamówienia zawiera Załącznik nr 3.3. do SWZ. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile, ul. Sikorskiego 73, 64-920 Piła. Dostawa przedmiotu zamówienia na koszt Wykonawcy. Wykonawca zobowiązuje się ponieść koszty transportu, rozładunku i ubezpieczenia do chwili odbioru.
Los: LOT-0004
Titel: Czwarta część zamówienia
Beschreibung: Czwarta część zamówienia obejmuje dostawę 2 monitorów interaktywnych oraz podstaw mobilnych dla Zespołu Szkół Budowlanych w Pile. Opis przedmiotu zamówienia na czwartą część zamówienia zawiera Załącznik nr 3.4. do SWZ. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Zespołu Szkół Budowlanych w Pile, ul. Kilińskiego 16, 64-920 Piła. Dostawa przedmiotu zamówienia na koszt Wykonawcy. Wykonawca zobowiązuje się ponieść koszty transportu, rozładunku i ubezpieczenia do chwili odbioru.