645071-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Preuzimanje i zbrinjavanje reciklabilnog otpada
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preuzimanje i zbrinjavanje reciklabilnog otpada
Beschreibung: Predmet nabave je podijeljen na sedam (7) grupa. Ukupna procijenjena vrijednost nabave za svih sedam grupa iznosi 600.000,00 eura. U ovom postupku provodi se nabava za jednu(1) grupu procijenjene vrijednosti 330.000,00 eura. Ponuditelji dostavljaju ponudu za jednu grupu predmeta nabave. Grupa 1: usluge preuzimanja i zbrinjavanja glomaznog otpada. Procijenjena vrijednost grupe 1: 330.000,00 EUR
Interne Kennung: JN-01-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je podijeljen na sedam (7) grupa. Ukupna procijenjena vrijednost nabave za svih sedam grupa iznosi 600.000,00 eura. U ovom postupku provodi se nabava za jednu(1) grupu procijenjene vrijednosti 330.000,00 eura. Ponuditelji dostavljaju ponudu za jednu grupu predmeta nabave. Grupa 1: usluge preuzimanja i zbrinjavanja glomaznog otpada. Procijenjena vrijednost grupe 1: 330.000,00 EUR »Glomazni otpad« je otpadni predmet ili tvar koju je zbog zapremine i/ili mase neprikladno prikupljati u sklopu usluge prikupljanja miješanog komunalnog otpada te je u Katalogu otpada označen kao 20 03 07 sukladno određenju Zakona o gospodarenju otpadom (Narodne novine broj 84/21). Popis vrsta predmeta i tvari koje se smatraju glomaznim otpadom određen je Naputkom o glomaznom otpadu (Narodne novine broj 79/15).