2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leasedienst wagenpark - Geel kenteken
Beschreibung: Het sluiten van een raamovereenkomst met twee opdrachtnemers voor de leasedienst m.b.t. Geel kenteken, zodat IBN vanaf 1 januari 2026 opnieuw op een rechtmatige en doelmatige wijze de leasediensten voor het wagenpark Geel kenteken af kan nemen. 114 voertuigen met geel kenteken
Interne Kennung: EU.202507.03/NN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34111000 Kombiwagen und Limousinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Voertuigen met geel kenteken
Beschreibung: Het betreft één integrale Opdracht. Inschrijvers dienen in te schrijven op de volledige Opdracht omdat het gaat om een full operational lease aangevuld met Turn-key dienstverlening. In de huidige markt is het gangbaar dat de dienstverlening zoals uitgevraagd in onderhavige Opdracht wordt verzorgd door één partij. Gezien de omvang en inhoud van deze aanbesteding leidt een onderverdeling in percelen tot minder effectiviteit en efficiency. Daarnaast is er geen sprake van een samenvoeging van meerdere opdrachten dat tevens een uitvraag zonder perceelindeling rechtvaardigt ex. Art. 1.16 Aw 2012.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: IBN is voornemens een Raamovereenkomst af te sluiten met een looptijd van drie (3) jaar en 8 (acht) maanden, vanaf 1 januari 2026 tot en met 31 augustus 2029. Hierna heeft IBN het recht de Raamovereenkomst maximaal vier (4) maal te verlengen met een periode van telkens maximaal één (1) jaar. De maximale looptijd van de Raamovereenkomst is zeven (7) jaar en acht (8) maanden. Hierna eindigt de Raamovereenkomst van rechtswege.