645163-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – FURNIZARE ALIMENTE si produse conexe
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FURNIZARE ALIMENTE si produse conexe
Beschreibung: Furnizare ALIMENTE SI PRODUSE CONEXE Termen-limită in care autoritatea contractanta va raspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificare/informaţiilor suplimentare este a 11 a zi de la termenul limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20.
Interne Kennung: 4547125/2026/68
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Prajitura Albinita
Beschreibung: Can min AC/ Cant max AC: Val.min. AC / Val.max. AC : Cant. min ctr sunbs/Cant. max ctr subs ; Val.min.ctr.subs /Val.max. ctr.subs : 600/ 3600 39000.00/234000.00 150 /900.00 9750.00 /58500.00
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lapte fara lactoza 3.5 % UHT
Beschreibung: Can min AC/ Cant max AC: Val.min. AC / Val.max. AC : Cant. min ctr sunbs/Cant. max ctr subs ; Val.min.ctr.subs /Val.max. ctr.subs : 200/1200, 2100.00/12600.00, 50 /300, 525.00/3150.00,
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Curry
Beschreibung: Can min AC/ Cant max AC: Val.min. AC / Val.max. AC : Cant. min ctr sunbs/Cant. max ctr subs ; Val.min.ctr.subs /Val.max. ctr.subs : 16/96, 640.00/3840.00, 4/24, 160.00/960.00,
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Nucsoara Macinata
Beschreibung: Can min AC/ Cant max AC: Val.min. AC / Val.max. AC : Cant. min ctr sunbs/Cant. max ctr subs ; Val.min.ctr.subs /Val.max. ctr.subs : 16/96, 1040.00/6240.00 , 4/24 , 260.00/1560.00,
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Salvie Uscata
Beschreibung: Can min AC/ Cant max AC: Val.min. AC / Val.max. AC : Cant. min ctr sunbs/Cant. max ctr subs ; Val.min.ctr.subs /Val.max. ctr.subs : 16/96 960.00/5760.00 4/24 240.00/1440.00
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Picant Fix 100G
Beschreibung: Can min AC/ Cant max AC: Val.min. AC / Val.max. AC : Cant. min ctr sunbs/Cant. max ctr subs ; Val.min.ctr.subs /Val.max. ctr.subs : 160/960, 480.00/2880.00, 40/240, 120.00/720.00,
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Piper Boabe
Beschreibung: Can min AC/ Cant max AC: Val.min. AC / Val.max. AC : Cant. min ctr sunbs/Cant. max ctr subs ; Val.min.ctr.subs /Val.max. ctr.subs : 16/96 1120.00/6720.00 4/24 280.00/1680.00
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Verdeturi De Provence
Beschreibung: Can min AC/ Cant max AC: Val.min. AC / Val.max. AC : Cant. min ctr sunbs/Cant. max ctr subs ; Val.min.ctr.subs /Val.max. ctr.subs : 16/96, 768.00/4608.00, 4/24, 192.00/1152.00,
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Leustean
Beschreibung: Can min AC/ Cant max AC: Val.min. AC / Val.max. AC : Cant. min ctr sunbs/Cant. max ctr subs ; Val.min.ctr.subs /Val.max. ctr.subs : 16/96 , 800.00/4800.00 4/24 200.00/1200.00
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Lapte 3.5% pasteurizat
Beschreibung: Can min AC/ Cant max AC: Val.min. AC / Val.max. AC : Cant. min ctr sunbs/Cant. max ctr subs ; Val.min.ctr.subs /Val.max. ctr.subs : 17600/105600, 88000.00/528000.00, 4400/26400, 22000.00/132000.00,
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Ceai de fructe de padure plic
Beschreibung: Can min AC/ Cant max AC: Val.min. AC / Val.max. AC : Cant. min ctr sunbs/Cant. max ctr subs ; Val.min.ctr.subs /Val.max. ctr.subs : 840/5040 5880.00/35280.00 210/1260 1470.00/8820.00
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Ceai de menta plic
Beschreibung: Can min AC/ Cant max AC: Val.min. AC / Val.max. AC : Cant. min ctr sunbs/Cant. max ctr subs ; Val.min.ctr.subs /Val.max. ctr.subs : 840/5040 5712.00/34272.00 210/1260 1428.00/8568.00
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Cartofi fry'n'dip
Beschreibung: Can min AC/ Cant max AC: Val.min. AC / Val.max. AC : Cant. min ctr sunbs/Cant. max ctr subs ; Val.min.ctr.subs /Val.max. ctr.subs : 1000/6000, 12500.00/75000.00, 250/1500, 3125.00 18750.00,
Interne Kennung: 13