645169-2026 - Ergebnis
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg na terenie m. Kalisza w sezonie 2026/2027 z podziałem na IV rejony
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie m. Kalisza w sezonie 2026/2027 z podziałem na IV rejony
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg na terenie m. Kalisza w sezonie 2026/2027 z podziałem na IV rejony.
Vorherige Bekanntmachung: 478357-2026
Interne Kennung: ZP.271.2.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rejon I
Beschreibung: 1.Powierzchnia dróg objętych zimowym utrzymaniem – zgodnie z załącznikiem do umowy zawierającym wykaz dróg wynosi: Rejon I – ogółem : 273.441 m2 w tym: I standard 151.890 m2, II standard 121.551 m2. 2.Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia przed upływem terminu składania ofert wadium w wysokości: REJON I 9.000,00 PLN. 4. Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 5.Zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian zawarte zostały w projekcie umowy stanowiącym załączniki do SWZ. 6. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia znajdują się w SWZ i załącznikach do niej. 7. Informacje RODO (obowiązek informacyjny i ograniczenia stosowania) zostały zawarte w pkt. 39 SWZ. 8. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych. 9. Zamawiający nie określił w dokumentach zamówienia wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności zgodnie z art. 101 ust. 1 ustawy Pzp. 10. Zamówienie nie obejmuje opcji. 11. Zamawiający nie przewiduje wznowienia. 12. Zamawiający nie określa w dokumentach zamówienia aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, nie żąda etykiet lub nie stosuje rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert. 13. Szczegółowe zapisy dotyczące terminu realizacji przedmiotu zamówienia określone są w treści SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Rejon II
Beschreibung: 1.Powierzchnia dróg objętych zimowym utrzymaniem – zgodnie z załącznikiem do umowy zawierającym wykaz dróg wynosi: Rejon II – ogółem: 381.560 m2 w tym: I standard 168.528 m2, II standard 213.032 m2. 2.Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia przed upływem terminu składania ofert wadium w wysokości: REJON II 12.000,00 PLN. 4. Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 5.Zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian zawarte zostały w projekcie umowy stanowiącym załączniki do SWZ. 6. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia znajdują się w SWZ i załącznikach do niej. 7. Informacje RODO (obowiązek informacyjny i ograniczenia stosowania) zostały zawarte w pkt. 39 SWZ. 8. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych. 9. Zamawiający nie określił w dokumentach zamówienia wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności zgodnie z art. 101 ust. 1 ustawy Pzp. 10. Zamówienie nie obejmuje opcji. 11. Zamawiający nie przewiduje wznowienia. 12. Zamawiający nie określa w dokumentach zamówienia aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, nie żąda etykiet lub nie stosuje rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert. 13. Szczegółowe zapisy dotyczące terminu realizacji przedmiotu zamówienia określone są w treści SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Rejon III
Beschreibung: 1.Powierzchnia dróg objętych zimowym utrzymaniem – zgodnie z załącznikiem do umowy zawierającym wykaz dróg wynosi: Rejon III ogółem: 209.888 m2 w tym: I standard 114.048 m2, II standard 95.840 m2. 2.Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia przed upływem terminu składania ofert wadium w wysokości: REJON III 7.000,00 PLN. 4. Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 5.Zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian zawarte zostały w projekcie umowy stanowiącym załączniki do SWZ. 6. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia znajdują się w SWZ i załącznikach do niej. 7. Informacje RODO (obowiązek informacyjny i ograniczenia stosowania) zostały zawarte w pkt. 39 SWZ. 8. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych. 9. Zamawiający nie określił w dokumentach zamówienia wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności zgodnie z art. 101 ust. 1 ustawy Pzp. 10. Zamówienie nie obejmuje opcji. 11. Zamawiający nie przewiduje wznowienia. 12. Zamawiający nie określa w dokumentach zamówienia aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, nie żąda etykiet lub nie stosuje rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert. 13. Szczegółowe zapisy dotyczące terminu realizacji przedmiotu zamówienia określone są w treści SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Rejon IV
Beschreibung: 1.Powierzchnia dróg objętych zimowym utrzymaniem – zgodnie z załącznikiem do umowy zawierającym wykaz dróg wynosi: Rejon IV – ogółem: 379.726 m2 w tym: I standard 231.058 m2, II standard 148.668 m2. 2.Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia przed upływem terminu składania ofert wadium w wysokości: REJON IV 12.000,00 PLN. 4. Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 5.Zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian zawarte zostały w projekcie umowy stanowiącym załączniki do SWZ. 6. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia znajdują się w SWZ i załącznikach do niej. 7. Informacje RODO (obowiązek informacyjny i ograniczenia stosowania) zostały zawarte w pkt. 39 SWZ. 8. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych. 9. Zamawiający nie określił w dokumentach zamówienia wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności zgodnie z art. 101 ust. 1 ustawy Pzp. 10. Zamówienie nie obejmuje opcji. 11. Zamawiający nie przewiduje wznowienia. 12. Zamawiający nie określa w dokumentach zamówienia aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, nie żąda etykiet lub nie stosuje rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert. 13. Szczegółowe zapisy dotyczące terminu realizacji przedmiotu zamówienia określone są w treści SWZ.