2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi obsługi serwisowej i wsparcia technicznego dla wszystkich dostępnych funkcji na okres 12 miesięcy dla posiadanych przez Zamawiającego urządzeń Next Generation Firewall
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa obsługi serwisowej i wsparcia technicznego dla wszystkich dostępnych funkcji na okres 12 miesięcy dla posiadanych przez Zamawiającego urządzeń Next Generation Firewall (NGF). W ramach wsparcia, Zamawiający otrzyma możliwość korzystania z następujących usług świadczonych przez producenta: a) aktualizacji oprogramowania firmware do najnowszych wersji publikowanych przez producenta; b) aktualizacji bazy definicji IPS (Intrusion Prevention System); c) aktualizacji sygnatur aplikacji; d) dostępu do baz wiedzy, przewodników konfiguracyjnych i narzędzi diagnostycznych; e) pomocy technicznej
Vorherige Bekanntmachung: 470489-2025
Interne Kennung: WZP.331-1-32/25.U.WI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 72710000 Lokalnetz