2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD MIESZKAŃCÓW GMINY MIEJSKIEJ W CHODZIEŻY W OKRESIE OD 1 STYCZNIA 2026 ROKU DO 31 GRUDNIA 2026 ROKU
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych stałych powstających w gospodarstwach domowych z terenu Gminy Miejskiej w Chodzieży (dalej Gminy), z wyłączeniem odpadów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Przedmiot zamówienia obejmuje nieruchomości zamieszkałe i inne punkty odbioru odpadów określone w załączniku 11-13 do SWZ. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest przez Zamawiającego w trybie przetargu nieograniczonego pn. „ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD MIESZKAŃCÓW GMINY MIEJSKIEJ W CHODZIEŻY W OKRESIE OD 1 STYCZNIA 2026 ROKU DO 31 GRUDNIA 2026 ROKU” - postępowanie numer NIZP.271.18.2025. 3. Skrócona nazwa postępowania: „ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW – GM W CHODZIEŻY – 2026” 4. Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne i bioodpady stanowiące odpady komunalne odebrane od mieszkańców, przekazane zostaną bezpośrednio do instalacji do przetwarzania odpadów komunalnych, w tym instalacji komunalnych, o których mowa w art. 38b ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach oraz stacji przeładunkowych. Odpady komunalne segregowane Wykonawca zagospodaruje we własnym zakresie przekazując je bezpośrednio lub za pośrednictwem innego zbierającego odpady do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, określonych w obowiązujących przepisach prawa, o których mowa w art. 38b ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tekst jednolity Dz. U. 2023 r. poz.1587 ze zm.). 5. Wykonawca odbierze i zagospodaruje również odpady komunalne dostarczone przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych do PSZOK-u. 6. Przedmiot zamówienia będzie realizowany poprzez organizację selektywnej zbiórki odpadów komunalnych z terenów nieruchomości zamieszkałych, zabudowanych budynkami jednorodzinnymi, wielorodzinnymi oraz wielolokalowymi. 7. Zbiórka odpadów komunalnych odbywać się będzie z podziałem na: • niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (kod odpadu 20 03 01), • odpady opakowaniowe z metali, tworzyw sztucznych oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe (kody 150102, 150104, 150105, 150106), • odpady segregowane – szkło (kod 150107, 200102), • odpady segregowane – papier i tektura (kod 150101, 200101), • bioodpady stanowiące odpady komunalne (kod 200201, 200108), • odpady niebezpieczne – przeterminowane leki (kody 200131*, 200132), • odpady komunalne obejmujące: zużyty sprzęt elektryczny, i elektroniczny, chemikalia (np. farby, lakiery, środki ochrony roślin), zużyte akumulatory, ogniwa i baterie, opony, meble i inne odpady wielkogabarytowe (kody 200119*, 200127*, 200128, 200135*, 200136, 200133*, 200134, 200121*, 200123*, 200129*, 200130, 200307, 160604, 160103, 150110*) • odpady tekstyliów i odzieży ( 200110, 200111) • odpady budowlane i rozbiórkowe (kod 170101, 170102, 170103, 170504, • 170107, 170180, 170201, 170904, 200137*, 200138) • odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, (ex 200199). 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) nr ref. NIZP.271.18.2026 wraz z załącznikami.
Interne Kennung: NIZP.271.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych stałych powstających w gospodarstwach domowych z terenu Gminy Miejskiej w Chodzieży (dalej Gminy), z wyłączeniem odpadów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Przedmiot zamówienia obejmuje nieruchomości zamieszkałe i inne punkty odbioru odpadów określone w załączniku 11-13 do SWZ. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest przez Zamawiającego w trybie przetargu nieograniczonego pn. „ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD MIESZKAŃCÓW GMINY MIEJSKIEJ W CHODZIEŻY W OKRESIE OD 1 STYCZNIA 2026 ROKU DO 31 GRUDNIA 2026 ROKU” - postępowanie numer NIZP.271.18.2025. 3. Skrócona nazwa postępowania: „ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW – GM W CHODZIEŻY – 2026” 4. Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne i bioodpady stanowiące odpady komunalne odebrane od mieszkańców, przekazane zostaną bezpośrednio do instalacji do przetwarzania odpadów komunalnych, w tym instalacji komunalnych, o których mowa w art. 38b ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach oraz stacji przeładunkowych. Odpady komunalne segregowane Wykonawca zagospodaruje we własnym zakresie przekazując je bezpośrednio lub za pośrednictwem innego zbierającego odpady do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, określonych w obowiązujących przepisach prawa, o których mowa w art. 38b ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tekst jednolity Dz. U. 2023 r. poz.1587 ze zm.). 5. Wykonawca odbierze i zagospodaruje również odpady komunalne dostarczone przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych do PSZOK-u. 6. Przedmiot zamówienia będzie realizowany poprzez organizację selektywnej zbiórki odpadów komunalnych z terenów nieruchomości zamieszkałych, zabudowanych budynkami jednorodzinnymi, wielorodzinnymi oraz wielolokalowymi. 7. Zbiórka odpadów komunalnych odbywać się będzie z podziałem na: • niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (kod odpadu 20 03 01), • odpady opakowaniowe z metali, tworzyw sztucznych oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe (kody 150102, 150104, 150105, 150106), • odpady segregowane – szkło (kod 150107, 200102), • odpady segregowane – papier i tektura (kod 150101, 200101), • bioodpady stanowiące odpady komunalne (kod 200201, 200108), • odpady niebezpieczne – przeterminowane leki (kody 200131*, 200132), • odpady komunalne obejmujące: zużyty sprzęt elektryczny, i elektroniczny, chemikalia (np. farby, lakiery, środki ochrony roślin), zużyte akumulatory, ogniwa i baterie, opony, meble i inne odpady wielkogabarytowe (kody 200119*, 200127*, 200128, 200135*, 200136, 200133*, 200134, 200121*, 200123*, 200129*, 200130, 200307, 160604, 160103, 150110*) • odpady tekstyliów i odzieży ( 200110, 200111) • odpady budowlane i rozbiórkowe (kod 170101, 170102, 170103, 170504, • 170107, 170180, 170201, 170904, 200137*, 200138) • odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, (ex 200199). 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) nr ref. NIZP.271.18.2025 wraz z załącznikami.