See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszur informacyjno-edukacyjnych dla pacjentów POZ w szczególności z zakresu chorób przewlekłych objętych Opieką koordynowaną w POZ w czterech grupach dziedzinowych: kardiologii, diabetologii, endokrynologii i nefrologii w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”.
Beschreibung: Opracowanie wkładu merytorycznego do broszur informacyjno-edukacyjnych dla pacjentów POZ w szczególności z zakresu chorób przewlekłych objętych Opieką koordynowaną w POZ w czterech grupach dziedzinowych: kardiologii, diabetologii, endokrynologii i nefrologii w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”, obejmujące: 1) wkład merytoryczny do 5 broszur informacyjno-edukacyjnych z zakresu diabetologii, 2) wkład merytoryczny do 6 broszur informacyjno-edukacyjne z zakresu kardiologii, 3) wkład merytoryczny do 3 broszur informacyjno-edukacyjne z zakresu endokrynologii, 4) wkład merytoryczny do 4 broszur informacyjno-edukacyjne z zakresu nefrologii. Przedmiot zamówienia został dofinansowany w ramach Projektu „Opieka koordynowana w POZ” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (nr projektu FERS.04.15-IP.07-0003/23-00/1374/2024/217).
Interne Kennung: NFZ-BAG-SZP.251.35.2026/A
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
5. Los
Los: LOT-0001