2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavebné práce
Beschreibung: Predmetom zákazky bolo vytvorenie dynamického nákupného systému na uskutočnenie stavebných prác, ktoré sú na trhu bežne dostupné pre zabezpečenie bezbariérových vstupov pavilónov, stavebnú pripravenosť na inštalovanie nových technológií, dispozičných úprav, stavebných úprav, pre zabezpečenie opráv, údržby poškodených častí, rekonštrukcie, sanácie havarijného stavu v objektoch v správe verejného obstarávateľa Univerzitnej nemocnice Martin a s nimi súvisiacich služieb (ako napr. likvidácia spotrebného materiálu, odpadu a nebezpečného odpadu v súlade so zákonom č. 79/2015 Z.z. o odpadoch v platnom znení) a tovarov (ako napr. materiál potrebný na realizáciu prác) podľa konkrétnej potreby verejného obstarávateľa vyplývajúcej z bežnej údržby, havarijného stavu, schválenia projektového zámeru a pod. Rozsah verejného obstarávania – Hlavný kód CPV: 45000000-7 - Stavebné práce, 45100000-8 - Príprava staveniska, 45200000-9 - Práce na kompletnej alebo čiastočnej stavbe a práce inžinierskych stavieb, 45300000-0 - Stavebno-inštalačné práce, 45400000-1 - Kompletizačné (dokončovacie) práce, 44100000-1 - Konštrukčné materiály a súvisiace prvky; Podkategorie patriace do základných CPV kódov : 45111000-8-Demolácie, úpravy staveniska a vyčisťovacie práce, 45111100-9-Demolačné práce, 45111300-1-Demontážne práce, 45215140-0-Stavebné práce na objektoch nemocničných zariadení, 45215142-4-Stavebné práce na objektoch jednotiek intenzívnej starostlivosti, 45215143-1-Stavebné práce na miestnostiach na diagnostické prehliadky, 45215141-7-Stavebné práce na stavbe operačných sál, 45215144-8- Stavebné práce na stavbe vyšetrovní, 45261910-6 Opravy striech, 45262520-2-Murárske práce, 45331220-4-Inštalovanie klimatizácie, 45310000-3-Elektroinštalačné práce, 45330000-9-Kanalizačné a sanitárne práce, 45331000-6-Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie, 45421131-1-Montáž dverí, 45421132-8-Montáž okien, 45421146-9-Montáž znížených stropov, 45431200-9-Obkladanie stien, 45442100-8-Maliarske a natieračské práce, 45421000-4-Stolárske práce, 45432110-8-Kladenie podláh. Konkrétny rozsah uskutočnenia predmetu zákazky, podrobné špecifikácie, konkrétne miesta uskutočnenia, lehoty realizácie predmetu zákazky, ako aj ostatné doplňujúce informácie potrebné na predloženie ponuky boli súčasťou jednotlivých výziev v rámci DNS, ktoré boli zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom systému IS EVO. Plnenie bolo výlučne pre potreby verejného obstarávateľa v objektoch v správe verejného obstarávateľa Univerzitnej nemocnice Martin.
Interne Kennung: 42/DNS/OVO/05/24/Ba
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 44100000 Baustoffe und Zubehör, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45111100 Abbrucharbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45215142 Bau von Intensivstationen, 45215143 Bau von Räumen für Vorfelddiagnostik, 45215141 Bau von Operationssälen, 45215144 Bau von Vorfelduntersuchungsräumen, 45261910 Dachreparatur, 45262520 Mauerarbeiten, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45421131 Einbau von Türen, 45421132 Einbau von Fenstern, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45431200 Verlegen von Wandfliesen, 45442100 Anstricharbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45432110 Bodenverlegearbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je vytvorenie dynamického nákupného systému na uskutočnenie stavebných prác, ktoré sú na trhu bežne dostupné pre zabezpečenie bezbariérových vstupov pavilónov, stavebnú pripravenosť na inštalovanie nových technológií, dispozičných úprav, stavebných úprav, pre zabezpečenie opráv, údržby poškodených častí, rekonštrukcie, sanácie havarijného stavu v objektoch v správe verejného obstarávateľa Univerzitnej nemocnice Martin a s nimi súvisiacich služieb (ako napr. likvidácia spotrebného materiálu, odpadu a nebezpečného odpadu v súlade so zákonom č. 79/2015 Z.z. o odpadoch v platnom znení) a tovarov (ako napr. materiál potrebný na realizáciu prác) podľa konkrétnej potreby verejného obstarávateľa vyplývajúcej z bežnej údržby, havarijného stavu, schválenia projektového zámeru a pod. Rozsah verejného obstarávania – Hlavný kód CPV: 45000000-7 - Stavebné práce, 45100000-8 - Príprava staveniska, 45200000-9 - Práce na kompletnej alebo čiastočnej stavbe a práce inžinierskych stavieb, 45300000-0 - Stavebno-inštalačné práce, 45400000-1 - Kompletizačné (dokončovacie) práce, 44100000-1 - Konštrukčné materiály a súvisiace prvky; Podkategorie patriace do základných CPV kódov : 45111000-8-Demolácie, úpravy staveniska a vyčisťovacie práce, 45111100-9-Demolačné práce, 45111300-1-Demontážne práce, 45215140-0-Stavebné práce na objektoch nemocničných zariadení, 45215142-4-Stavebné práce na objektoch jednotiek intenzívnej starostlivosti, 45215143-1-Stavebné práce na miestnostiach na diagnostické prehliadky, 45215141-7-Stavebné práce na stavbe operačných sál, 45215144-8- Stavebné práce na stavbe vyšetrovní, 45261910-6 Opravy striech, 45262520-2-Murárske práce, 45331220-4-Inštalovanie klimatizácie, 45310000-3-Elektroinštalačné práce, 45330000-9-Kanalizačné a sanitárne práce, 45331000-6-Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie, 45421131-1-Montáž dverí, 45421132-8-Montáž okien, 45421146-9-Montáž znížených stropov, 45431200-9-Obkladanie stien, 45442100-8-Maliarske a natieračské práce, 45421000-4-Stolárske práce, 45432110-8-Kladenie podláh. Konkrétny rozsah uskutočnenia predmetu zákazky, podrobné špecifikácie, konkrétne miesta uskutočnenia, lehoty realizácie predmetu zákazky, ako aj ostatné doplňujúce informácie potrebné na predloženie ponuky budú súčasťou jednotlivých výziev v rámci DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom systému IS EVO. Plnenie bude výlučne pre potreby verejného obstarávateľa v objektoch v správe verejného obstarávateľa Univerzitnej nemocnice Martin.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 44100000 Baustoffe und Zubehör, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45111100 Abbrucharbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45215142 Bau von Intensivstationen, 45215143 Bau von Räumen für Vorfelddiagnostik, 45215147 Bau von Räumen für forensische Medizin, 45215144 Bau von Vorfelduntersuchungsräumen, 45261910 Dachreparatur, 45262520 Mauerarbeiten, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45421131 Einbau von Türen, 45421132 Einbau von Fenstern, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45431200 Verlegen von Wandfliesen, 45442100 Anstricharbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45432110 Bodenverlegearbeiten