645208-2026 - Wettbewerb
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożywczych dla SP ZOZ Sanatrium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożywczych dla SP ZOZ Sanatrium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożywczych dla SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu w ilościach i asortymencie określonym w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1.1 – 1.9 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym formularz asortymentowo – cenowy będący załącznikiem nr 1.1 – 1.9 do SWZ. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części („zadań”): zadanie nr 1 – dostawa ryb świeżych, mrożonych, solonych i wędzonych; zadanie nr 2 – dostawa warzyw i owoców sezonowych; zadanie nr 3 – dostawa warzyw i owoców całorocznych; zadanie nr 4 – dostawa nabiału i jego przetworów; zadanie nr 5 – dostawa mięsa wieprzowego oraz produktów wieprzowych; zadanie nr 6 – dostawa świeżego drobiu oraz produktów drobiowych; zadanie nr 7 – dostawa różnych artykułów spożywczych; zadanie nr 8 – dostawa mrożonek; zadanie nr 9 – dostawa jaj.
Interne Kennung: ZP.263.1.2026.AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż termin określony w art. 138 ust. ustawy Pzp, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa ryb świeżych, mrożonych, solonych i wędzonych
Beschreibung: Sukcesywne dostawy ryb i przetworów rybnych zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - ZP.263.1.2026.AS
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”) zamówienia. Przedmiotem Opcji będą dostawy tożsame z opisanymi w SWZ i wycenione przez wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym właściwym dla danego zadania. W ramach Opcji, wedle wyboru zamawiającego, mogą zostać zlecone dostawy wszystkich, niektórych albo jednej pozycji asortymentowej objętej danym zadaniem, po cenach jednostkowych wskazanych w ofercie. Zamawiający może korzystać z prawa Opcji wielokrotnie, w okresie obowiązywania umowy, poprzez przekazanie wykonawcy pisemnego lub elektronicznego zamówienia oznaczonego jako realizowane w ramach Opcji. Skorzystanie z Opcji nie przedłuża terminu obowiązywania umowy. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z Opcji, a wykonawcy nie przysługuje z tego tytułu roszczenie. Łączna wartość dostaw zleconych w ramach Opcji nie może przekroczyć 50% wartości brutto zamówienia podstawowego danego zadania. Podstawą ustalenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji są ceny jednostkowe określone w formularzu asortymentowo-cenowym. Opcja może zostać uruchomiona w szczególności w razie zmiany liczby pacjentów, rodzaju lub liczby diet i jadłospisów, sezonowych zmian zużycia albo konieczności zapewnienia ciągłości żywienia.
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa warzyw i owoców sezonowych
Beschreibung: Sukcesywne dostawy warzyw i owoców sezonowych zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - ZP.263.1.2026.AS
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa warzyw i owoców całorocznych
Beschreibung: Sukcesywne dostawy warzyw i owoców całorocznych zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - ZP.263.1.2026.AS
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa nabiału i jego przetworów
Beschreibung: Sukcesywne dostawy nabiału i jego przetworów zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: Zadanie nr 4 - ZP.263.1.2026.AS
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa mięsa wieprzowego oraz produktów wieprzowych
Beschreibung: Sukcesywne dostawy mięsa wieprzowego oraz produktów wieprzowych zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: Zadanie nr 5 - ZP.263.1.2026.AS
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa świeżego drobiu oraz produktów drobiowych
Beschreibung: Sukcesywne dostawy świeżego drobiu oraz produktów drobiowych zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: Zadanie nr 6 - ZP.263.1.2026.AS
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa różnych artykułów spożywczych
Beschreibung: Sukcesywne dostawy różnych artykułów spożywczych zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: Zadanie nr 7 - ZP.263.1.2026.AS
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa mrożonek
Beschreibung: Sukcesywne dostawy mrożonek zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: Zadanie nr 8 - ZP.263.1.2026.AS
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa jaj
Beschreibung: Sukcesywne dostawy jaj zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: Zadanie nr 9 - ZP.263.1.2026.AS