2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa energii elektrycznej dla Zachęty - Narodowej Galerii Sztuki
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia stanowi: Sukcesywna dostawa energii elektrycznej, realizowana w okresie 24 miesięcy, na potrzeby Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki. 2) Wspólny Słownik Zamówień: 09300000 -2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ; - projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PN.01.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001