645257-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Statistische Dienstleistungen – Usluga obrade i dostave podataka o mobilnom pozicioniranju kojima raspolažu operatori mobilnih mreža u svrhu proizvodnje statistike turizma
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga obrade i dostave podataka o mobilnom pozicioniranju kojima raspolažu operatori mobilnih mreža u svrhu proizvodnje statistike turizma
Beschreibung: Predmet nabave je usluga obrade i dostave podataka o mobilnom pozicioniranju kojima raspolažu operateri mobilnih mreža u svrhu proizvodnje statistike turizma, sukladno Opisu usluge obrade i dostave podataka o mobilnom pozicioniranju kojima raspolažu operateri mobilnih mreža u svrhu proizvodnje statistike turizma te ostalim uvjetima navedenim u dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 12-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79330000 Statistische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung