645258-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Software-Unterstützung – Achizitie servicii de suport licente
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie servicii de suport licente
Beschreibung: Pentru a preîntâmpina sincope în funcționarea și exploatarea sistemelor gestionate, D.G.E.P. dorește să achiziționeze, de la producătorul echipamentelor sau de la proprietarul licențelor, servicii de suport tehnic pentru licențe pe o perioadă de maxim 33 luni. Este necesară achiziția de servicii de suport tehnic de la producător pentru licențe conform specificațiilor tehnice, dată fiind dinamica din domeniul IT&C precum și amenințările cibernetice din ultima perioadă.
Interne Kennung: 26362870_2026_PAAPD1592110
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Pentru a preîntâmpina sincope în funcționarea și exploatarea sistemelor gestionate, D.G.E.P. dorește să achiziționeze, de la producătorul echipamentelor sau de la proprietarul licențelor, servicii de suport tehnic pentru licențe pe o perioadă de maxim 33 luni.
Interne Kennung: 1