645332-2026 - Ergebnis
Ungarn – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – NAV részére egyenruha beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NAV részére egyenruha beszerzése
Beschreibung: A közbeszerzés célja adásvételi keretszerződés keretében a Nemzeti Adó-és Vámhivatal dolgozói részére speciális kialakítású egyenruha beszerzése 330.000.000 Ft keretösszeg erejéig.
Vorherige Bekanntmachung: 487193-2026
Interne Kennung: EKR000848622026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A közbeszerzés célja adásvételi keretszerződés keretében a Nemzeti Adó-és Vámhivatal dolgozói részére speciális kialakítású egyenruha beszerzése 330.000.000 Ft keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a megjelölt keretösszeg 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget, és nem vállal lehívási kötelezettséget a megjelölt keretösszeg 30 %-ának lehívására. Tervezett mennyiségek: Megnevezés Mennyiség(db) NAV gyakorló/szolgálati sapka (pilotka) 400 NAV rövid télikabát 500 NAV gyakorló póló (galléros) 1000 NAV új típusú hosszú télikabát 500 NAV gyakorló zubbony 1000 NAV gyakorló alsó póló (környakú) 4500 NAV férfi téli szolgálati/gyakorló nadrág 1000 NAV női téli szolgálati/gyakorló nadrág 200 NAV női nyári szolgálati/gyakorló nadrág 200 NAV férfi nyári szolgálati/gyakorló nadrág 1750 NAV szolgálati pulóver 650 NAV Férfi társasági nadrág 600 NAV Női társasági szoknya 300 Összesen: 12600 db Ajánlatkérő kiemeli, hogy a jelen felhívásban valamint a közbeszerzés dokumentumok részeként kiadott ártáblázatban szereplő̋ mennyiség tervezett mennyiségek, melyeket Ajánlatkérő az ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében adott meg. Az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt/leszállított mennyiségek alapján történik, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, a megadott keretösszeg erejéig. A megajánlott nettó ajánlati egységáraknak tartalmaznia kell a termékek teljesítési helyen történő átadásáig felmerülő valamennyi járulékos költséget, amelyen felül további járulékos költségeket a nyertes Ajánlattevő az Ajánlatkérő felé nem számíthat fel. A beszerezni kívánt termékekre vonatkozó követelményt a műszaki leírás tartalmazza. A szerződés teljesítésével szemben támasztott követelményt a szerződéstervezet tartalmazza. A részletes műszaki paramétereket a Közbeszerzési dokumentumok, valamint a kiadott műszaki leírás tartalmazza. A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében Ajánlatkérő jelen felhívásban és egyéb a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen felhívásban előírt, vagy az azzal - az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében - egyenértékű termékre lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget Ajánlatkérőnek kell megítélni, amely eldöntéséhez minden adatot Ajánlattevőnek kell megadnia. Ajánlattevő kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az Ajánlatkérő által meghatározott termékkel egyenértékű. Ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termékre is tehető ajánlat.
Interne Kennung: EKR000848622026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung, 18130000 Spezial-Arbeitskleidung