645349-2026 - Planung
Polen – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych.
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych.
Beschreibung: Informacja dotycząca planowanego postępowania przetargowego na roboty budowlane dotyczące zamówienia pn. "Budowa Infrastruktury Wodno – Kanalizacyjnej, w tym instalacji zaopatrzenia w wodę, oczyszczenia i odprowadzenia ścieków na potrzeby budowy obiektów pierwszej w Polsce Elektrowni Jądrowej w lokalizacji Lubiatowo – Kopalino na terenie gminy Choczewo, powiat wejherowski w województwie pomorskim" realizowanego przez Polskie Elektrownie Jądrowe Sp. z o.o. zaplanowanego do wszczęcia w IV kwartale 2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten