2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony na świadczenie kompleksowej usługi prania pościeli, bielizny szpitalnej, operacyjnej i mopów z transportem wraz z najmem pościeli, bielizny szpitalnej i operacyjnej na potrzeby SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego przez okres 36 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez okres 36 miesięcy kompleksowego świadczenia usług pralniczych pościeli, bielizny szpitalnej, operacyjnej i mopów z transportem wraz z najmem pościeli, bielizny szpitalnej i operacyjnej na potrzeby SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana-Zyndrama Kościałkowskiego - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: DZP.2344.21.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócono termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust 4 ustawy Pzp, tj ze względu na prowadzenie komunikacji i składanie ofert w całości drogą elektroniczną
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi prania pościeli, bielizny szpitalnej, operacyjnej i mopów z transportem wraz z najmem pościeli, bielizny szpitalnej i operacyjnej na potrzeby SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego przez okres 36 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez okres 36 miesięcy kompleksowego świadczenia usług pralniczych pościeli, bielizny szpitalnej, operacyjnej i mopów z transportem wraz z najmem pościeli, bielizny szpitalnej i operacyjnej