2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarig Beheer & Onderhoud Bliksembeveiliging waterschap AGV
Beschreibung: De opdracht betreft het meerjarig beheer en onderhoud van bliksembeveiligingsinstallaties op diverse locaties van Waterschap Amstel, Gooi en Vecht. Onder de opdracht vallen periodieke inspecties conform de geldende normen, preventief onderhoud, correctief onderhoud, rapportage van bevindingen, het verhelpen van gebreken en het vervangen van onderdelen teneinde de installaties in een veilige en bedrijfszekere staat te houden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31216100 Blitzschutzvorrichtungen, 45312310 Blitzschutzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
Additional classification (cpv): 31216100 Lightning-protection equipment, 45312310 Lightning-protection works
5. Lot
Lot: LOT-0000