2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa stacji roboczych dla Klinik Okulistycznych USK nr 1 w Lublinie w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Utworzenie Europejskiego Centrum Innowacyjnej Terapii Chorób Plamki Żółtej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dostawa stacji roboczych z oprogramowaniem Office dla Klinik Okulistycznych USK nr 1 w Lublinie, wyszczególnionych w OPZ wraz z udzieleniem licencji na korzystanie z oprogramowania, w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Utworzenie Europejskiego Centrum Innowacyjnej Terapii Chorób Plamki Żółtej”
Vorherige Bekanntmachung: 535855-2025
Interne Kennung: EO/IT-2722/L/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
5. Los
Los: LOT-0001