2. Verfahren
Verfahren
Titel: PD - Rekonstrukce polní cesty HC5-R v k.ú. Skalice u Znojma
Beschreibung: Vypracování projektové dokumentace pro vydání rozhodnutí o povolení záměru (DSP) a pro provedení stavby (dále jen „PD“), včetně provedení podrobného geotechnického průzkumu (dále jen GTP) v rozsahu nezbytném pro realizaci prvku plánu společných zařízení (dále jen „PSZ“) a vyřízení povolení záměru. Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby na rekonstrukci polní cesty HC5-R v katastrálním území Skalice u Znojma (prvek plánu společných zařízení na pozemku p.č. 5773 v k.ú. Skalice u Znojma) a zajištění rozhodnutí o povolení záměru (s vyznačením doložky právní moci). Délka cesty je 1 841 m a šířka v koruně 5 m s povrchem asfaltobetonovým. Zahrnuje rekonstrukci propustků P37, P4 až P8. Podrobný popis předmětu veřejné zakázky, včetně stanovení rozsahu požadovaných služeb je uveden v návrhu smlouvy o dílo, který je nedílnou součástí této zadávací dokumentace jako Příloha č. 2) (dále jen „návrh smlouvy“).
Interne Kennung: SP5360/2026-523101
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo změnit termín zahájení a dokončení plnění veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky a to bez ohledu na jakékoliv důvody, snížit nebo zvýšit druh a rozsah jednotlivých služeb s tím, že jejich zadání bude řešeno v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona o zadávání veřejných zakázek vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel však vyhrazenou změnu nemusí využít a může se rozhodnout provést nové zadávací řízení.