2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen, beheren, onderhouden en het actualiseren van RVV-bebording
Beschreibung: De opdracht bestaat uit twee percelen: Perceel 1 omvat het leveren, plaatsen, beheren en onderhouden van de K-bewegwijzering binnen het grondgebied van de gemeente Venlo. Perceel 2 richt zich op het actualiseren en verbeteren van de verkeersborden binnen de gemeente Venlo. De geschatte omvang van de Opdracht bedraagt in totaal (beide percelen bij elkaar opgeteld) ongeveer € 525.000,- exclusief btw voor de totale looptijd van 4 jaar.
Interne Kennung: 672736
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233290 Installation von Straßenschildern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren, plaatsen, beheren en onderhouden van de K-bewegwijzering
Beschreibung: De opdracht voor perceel 1 omvat het leveren, plaatsen, beheren en onderhouden van de K-bewegwijzering binnen het grondgebied van de gemeente Venlo. De kwaliteit, actualiteit en betrouwbaarheid van de bewegwijzering vormen hierbij belangrijke uitgangspunten. Onder K-bewegwijzering wordt verstaan de bewegwijzering naar geografische bestemmingen. Dit betreft zowel de blauwe bewegwijzeringsborden met witte belettering voor autoverkeer als de witte bewegwijzeringsborden met rode belettering voor fietsverkeer. Van de Opdrachtnemer wordt een hoog serviceniveau verwacht, gekenmerkt door snelle en betrouwbare afhandeling van defecten, effectieve communicatie en proactieve informatievoorziening, zodat de gemeente Venlo optimaal wordt ontzorgd gedurende de looptijd van de Overeenkomst. De geschatte opdrachtwaarde (over 4 jaar) bedraagt 475.000 euro exclusief btw. De maximale waarde (over 4 jaar) bedraagt ongeveer 650.000 euro exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gedurende de looptijd van de Overeenkomst behoudt de gemeente Venlo zich het recht voor om de Opdracht als volgt te wijzigen: - Aanpassing van het meerjarenprogramma (perceel 1) - Inzet ter ondersteuning van de opdrachtgever (perceel 1) - Wijziging van het areaal (beide percelen) - Wijziging in richtlijnen en regelgeving (beide percelen) - Innovaties en digitalisering (beide percelen) Een uitgebreide beschrijving is opgenomen in de inschrijvingsleidraad.
Los: LOT-0002
Titel: Actualiseren en verbeteren van de verkeersborden
Beschreibung: De opdracht voor perceel 2 richt zich op het actualiseren en verbeteren van de verkeersborden binnen de gemeente Venlo. Hierbij worden alle bestaande borden beoordeeld op noodzaak, locatie, staat en wettelijke conformiteit. De werkzaamheden omvatten het saneren van overbodige borden, het verplaatsen of vervangen van bestaande bebording, het bijplaatsen van ontbrekende verkeersborden en het toetsen aan de BABW plaatsingseisen. Daarnaast wordt gecontroleerd of de huidige verkeersbesluiten correct zijn toegepast en waar nodig aangepast. De totale omvang van het project betreft circa 35.000 verkeersborden. De geschatte waarde van dit perceel (over 4 jaar) bedraagt ongeveer 50.000 euro exclusief btw. De maximale opdrachtwaarde van dit perceel (over 4 jaar) bedraagt ongeveer 80.000 euro exclusief btw.
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 672736
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34992200 Road signs
Additional classification (cpv): 45233290 Installation of road signs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73110000 Research services